مسئول بسیج کارمندان خراسان جنوبی خبر داد

مدیران دستگاه های اجرایی خراسان جنوبی به مناطق محروم حاشیه شهری خدمات می‌دهند / برگزاری میز خدمت در ۵ نقطه بیرجند

مسئول بسیج کارمندان خراسان جنوبی گفت: در راستای رزمایش سپاهیان محمد رسول الله 2 که در سراسر کشور در حال برگزاری است با هماهنگی بسیج مستضعفان برنامه ای به نام رزمایش خدمات رسانی به مناطق محروم در قالب میز خدمت برنامه ریزی شده است.

محمد اقبالیان مسئول بسیج کارمندان خراسان جنوبی در گفت و گو با خبرنگار خاورستان،از برگزاری میز خدمت در حاشیه چهار روستای دستگرد، حاجی آباد، امیرآباد، چهکند و محله موسی بن جعفر بیرجند خبر داد.
وی افزود: در راستای رزمایش سپاهیان محمد رسول الله ۲ که در سراسر کشور در حال برگزاری است با هماهنگی بسیج مستضعفان برنامه ای به نام رزمایش خدمات رسانی به مناطق محروم در قالب میز خدمت برنامه ریزی شده است.
مسئول بسیج کارمندان خراسان جنوبی بیان کرد: در همه شهرستان‌های خراسان جنوبی در تمام حوزه های کارمندی این برنامه ۲۶ شهریور ماه اجرا خواهد شد.
اقبالیان عنوان کرد: در شهر بیرجند میز خدمت در ۵ نقطه از جمله چهار روستای حاشیه شهر بیرجند و محله موسی بن جعفر روز ۲۵ شهریور ماه با حضور مدیران کل ادارت استان،شهرستان و مدیران دستگاه های اجرایی برگزار می‌شود.
وی گفت: هدف از برگزاری میز خدمت در حاشیه روستاها خدمت به مردم برای رفع مشکلات موجود در این روستاها است.
مسئول بسیج کارمندان خراسان جنوبی بیان کرد: در روستای چهکند مدیران کل کمیته امداد امام خمینی (ره) و دامپزشکی حضور خواهند داشت.
اقبالیان اظهار کرد: همچنین در روستای دستگرد مدیر کل بهزیستی خراسان جنوبی، در روستای امیرآباد مدیر عامل آب و فاضلاب روستایی و در روستای حاجی آباد که برنامه محوری است و با حضور فرمانده سپاه انصار الرضا علیه السلام خراسان جنوبی میز خدمت برگزار خواهد شد مدیران کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، نوسازی مدارس، امور برق و منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی برای پاسخگویی به درخواست های مردم حضور خواهند داشت.
وی خاطرنشان کرد: در محله موسی بن جعفر نیز شهردار بیرجند به همراه معاونان و مدیر عامل آب و فاضلاب شهری پاسخگوی مشکلات مردم خواهند بود.
مسئول بسیج کارمندان خراسان جنوبی گفت: برنامه ریزی شده که مسئولان استانی پس از پایان ساعت اداری روز یکشنبه به مدت سه ساعت در روستاها حاضر شده و ان شاءالله که بتوانیم با این اقدام گوشه ای از مشکلات مردم روستاها را مرتفع کنیم.
اقبالیان یادآور شد: برنامه ریزی شده است مردم در این ۵ نقطه فردا بعد از ظهر ساعت ۱۶:۳۰ در مکان هایی که از طریق شورا و دهیاری هر روستا اعلام خواهد شد حضور داشته باشند.
انتهای پیام/۱۲۷/ ۱۴/