جانشین فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی:

مدیران فعلی خراسان جنوبی در برگزاری کنگره شهدا همکاری می‌کنند/ برخی دنبال سنگ‌اندزی و شایعه‌پراکنی هستند/ کنگره شهدا مردمی است

جانشین فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی با بیان این‌که شایعات زیادی در خصوص کنگره شهدا می‌گویند و حتی سخن از دریافت مبالغ میلیاردی بیان می‌کنند گفت: اگر سراغ دارید برای کنگره شهدا یک تخصیص ویژه و حتی یک ریالی گرفته باشیم، بیان کنید.

به گزارش خبرنگار خاورستان، صفرعلی اسماعیلی جانشین فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام خراسان جنوبی عصر امروز در اولین جشنواره مالک اشتر، معرفی موفق‌ترین سطوح سازمانی ناحیه مقاومت بسیج سپاه بیرجند گفت: در دوران استاندار قبلی جهت برگزاری کنگره شهدا، وقت‌کُشی کردند و نمی‌دانستیم آیا این کنگره برگزار خواهد شد یا نه و همچنین مواجه شدیم با این‌که دولت گفت پول نداریم.
وی افزود: تغییرات مدیریتی که در خراسان جنوبی اتفاق افتاد، فضا عوض شد.
جانشین فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام اظهار کرد: بسیاری از مدیرانی که سنگ‌اندازی می‌کردند و مدیرانی که می‌گفتند برای برگزاری کنگره شهدا پول نداریم، تغییر کردند.
اسماعیلی افزود: مسئول نظام اسلامی می‌گوید کنگره شهدا را برگزار نکنید! این در صورتی است که شهدا رفتند تا شما مسئولیت گرفتید.
وی اظهار کرد: در دوره استاندار سابق، یکی از مسئولین استانداری را که دعوت به جلسه کردیم اما اولین واکنش او این بود که چه ضرورتی دارد کنگره شهدا برگزار شود!
جانشین فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام گفت: به فضل الهی بسیاری از این مدیران رفتند و بیشتر کسانی که جایگزین آن‌ها شدند، آن موضع را از این‌ها شاهد نیستیم.
اسماعیلی افزود: مسئولان فعلی شاید نتوانند برای برگزاری کنگره شهدا پول دهند اما سنگ‌اندازی نمی‌کنند.
وی با بیان این‌که شایعات زیادی در خصوص کنگره شهدا می‌گویند و حتی سخن از دریافت مبالغ میلیاردی بیان می‌کنند تصریح کرد: اگر سراغ دارید برای کنگره شهدا یک تخصیص ویژه و حتی یک ریالی گرفته باشیم، بیان کنید.
جانشین فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام گفت: برای برگزاری کنگره شهدا، به مردم متوسل شدیم و مردم به این کمک، افتخار می‌کنند اما افرادی که شایعاتشان، خنثی می‌شود، دوباره سنگ‌اندازی و شایعه‌پراکنی می‌کنند و از کمک‌کردن مردم، ناراحت هستند.
اسماعیلی تأکید کرد: کنگره شهدا، مردمی است و میزان مشارکت مردم باید بیان شود.
وی اظهار کرد: در فضای مجازی ورود پیدا کنید و مطالب زیبا و کارهای هنری در خصوص شهدا را در فضای مجازی منتشر کنید.
جانشین فرمانده سپاه انصارالرضا علیه السلام با بیان این‌که همه مردم در برگزاری کنگره شهدا می‌توانند کمک کنند گفت: برخی از افراد، ختم گروهی برای شهدا دارند، قرار است رانندگان تاکسی خانواده‌های شهدا را به محل اجلاسیه ببرند و پزشکان با خانواده شهدا دیدار و آن‌ها را ویزیت رایگان می‌کند.
اسماعیلی تصریح کرد: در ساخت نمایشگاه، تهیه مصالح و کارگرها از مردم هستند.
وی اظهار کرد: هیئت‌های عزاداری در ماه محرم در مسیر شهدا باشند.
در پایان این مراسم از ۳۲ نفر از بسیجیان تقدیر شد.
انتهای پیام/۴