بررسی یک خبر غیررسمی؛

مدیرکل میراث فرهنگی خراسان جنوبی در ماه‌های پایانی عمر دولت تغییر می‌کند؟

در روزهای اخیر شنیده شده قرار است مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی تغییر کند. رمضانی مدیرکل فعلی این اداره کل می‌گوید: من نیز شنیدم قرار است تغییری صورت گیرد اما هنوز خبری نیست.

به گزارش خبرنگار خاورستان، در روزهای اخیر شنیده شده قرار است مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی تغییر کند. این موضوع را از آقای رمضانی پیگیر شدیم.
حسن رمضانی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، در خصوص جابه‌جایی‌اش با بیان این‌که هنوز خبری نیست گفت: صحیح نیست خودم پیگیر باشم که در این مسئولیت خواهم بود یا نخواهم بود.
وی با بیان این‌که تا هرزمان بگویند بمان، کارم را انجام می‌دهم افزود: من نیز شنیدم قرار است تغییری صورت گیرد اما هنوز خبری نیست.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی تصریح کرد: برای تغییر مدیرکل، به من نیز باید اعلام کنند اما هنوز مطلبی در این خصوص به من نگفتند.
رمضانی افزود: فعلا هستم و هر موقع بگویند نباش، نخواهم بود.
وی اظهار کرد: در مدت باقی‌مانده از دولت، فرصتی که مدیر جدید بیاید نیست چراکه تا زمانی که کار را در دست بگیرد، دولت تغییر می‌کند.
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان جنوبی گفت: زمانی که دولت جدید مستقر شود، مدیران خودش را با نگاهی که به گردشگری دارد منصوب می‌کند.
رمضانی افزود: خوب است این تغییر در این زمان اتفاق نیفتد اما ما کارمند دولت هستیم. امروز می‌گویند کارشناس باش و فردا می‌گویند مدیر باش و ما نیز تابع ضوابط و قوانین هستیم.
انتهای پیام/۴