مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی:

مدیریت یک فدراسیون با چندین رشته ورزشی کار پیچیده ای است/ لزوم استفاده درست از منابع با برنامه ریزی

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: همه ما به عنوان یک تیم کار می‌کنیم ومدیریت یک فدراسیون با چندین رشته ورزشی مختلف با مطالبات متعدد و راه اندازی کاروان ها به بازی‌های پارا آسیایی کار پیچیده ای است.

به گزارش خبرنگار خاورستان، مهران سرپرست مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی درجلسه مجمع سالیانه هیئت‌ ورزش‌های جانبازان و معلولان خراسان جنوبی در محل سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان شهرستان بیرجند اظهار کرد: اگر به آدم ها نگاه مادی و مالی داشته باشیم صورت مسأله نیزمادی می‌شود.
وی افزود: همه ما به عنوان یک تیم کار می‌کنیم ومدیریت یک فدراسیون با چندین رشته ورزشی مختلف با مطالبات متعدد و راه اندازی کاروان ها به بازی‌های پارا آسیایی کار پیچیده ای است.
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: برای اینکه بتوانیم از منابع و ظرفیت‌ها به درستی استفاده کنیم باید برنامه داشته باشیم تا ما را به سمت هدفمان پیش ببرد.
سرپرست ادامه داد: باید یکپارچه و هدفمند کارهای خود را مدیریت کنیم درحوزه سخت افزاری امکانات و استعدادهایی داریم که باید سازماندهی شوند.
وی افزود: اسناد توسعه ورزش را که آغاز شده تقریبا به مرحله بارگذاری رسیده است تا برای هر شهرستان به تفکیک سند و برنامه سالیانه در دو بخش هویت اجرایی بگیرد.
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی با بیان اینکه برای کاهش آسیب‌های اجتماعی اعتباری که استانداری اعلام کرده نسبت به سال گذشته دو برابر شده است، بیان کرد: در مناطق روستایی و حاشیه نشین خراسان جنوبی ۱۳۰ همایش را برنامه ریزی کرده ایم که با هدفمند کردن هزینه‌ها آسیب‌ها را کاهش دهیم.
سرپرست ادامه داد: سعی داریم در سال ۹۷ از ظرفیت‌های مالی به خوبی استفاده کنیم هم در توسعه منابع و هم توزیع برنامه ای مناطق مرزی را ببینیم؛ یعنی نوع تقسیم منابع بر اساس جمعیت در نظر گرفته شود تا در هر منطقه که جمعیت ورزشکار بیشتری دارد تخصیص منابع نیز بیشتر باشد.
وی عنوان کرد: بعضی از هیئت‌ها تخصیص منابع را مختص استان می‌دانند در حالی که هیئت‌های شهرستان نیز باید از منابع برخوردار باشند و با اشرافی که آقای شریعتی فر دبیر هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولان دارند به خوبی توانسته اند آن را مدیریت کنند.
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی با بیان اینکه هیچ مؤلفه‌ اجتماعی در جامعه ما کاملتر از ورزش نیست، گفت: ورزش با زبان بین المللی که در فرهنگ و ساختار دارد سخت ترین وسیله برای فرهنگ عمومی است چرا که میلیون‌ها نفر را به پای میز تلویزیون می‌کشاند و افراد مختلفی را درگیر می‌کند.
سرپرست خاطر نشان کرد: همیشه باید نوع نگاه ما با ظرفیت‌ها بخواند و باید این را بدانیم که اولویت‌هایی وجود دارد که ابتدا باید به آن‌ها رسیدگی شود و بایستی تمام تلاش خود را به صورت عادلانه انجام دهیم و با این امانتی که در دست ما است به خوبی راهمان را پیش ببریم.
انتهای پیام/۱۲۷/۱۱/۱۳۵