در مراسم تقدیر از شمشیربازان مدال‌آور خراسان جنوبی مطرح شد

مدیریت ۹۵ درصد هیئت‌های ورزشی مشکلی ندارد/ شمشیربازان در زیرزمین استیجاری تمرین می‌کنند + تصاویر

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: در مدیریت 95 درصد هیئت‌ها مشکلی وجود ندارد اما بایستی به بعضی هیئت‌ها رسیدگی شود و افراد توانمند آن را هدایت کنند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، مهران سرپرست مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی عصر امروز در مراسم تقدیر از شمشیر بازان مدال آور خراسان جنوبی در جشنواره مسابقات ورزشی نونهالان کشور که با حضور خانواده‌های شمشیربازان در محل دفتر مدیریت اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد، ضمن تبریک ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر اظهار کرد: این افتخارات و موفقیت‌ها به ما امیدواری می‌دهد و این نشان دهنده این است که استعدادها و ظرفیت‌های زیادی وجود دارد که اگر این استعدادها شناسایی و با برنامه‌ریزی در چهارچوب توزیع متوازن انجام شود قطعا نتیجه خواهد داد.
وی افزود: همه کسانی که به نوعی سال‌ها در این عرصه زحمت کشیده‌اند و قطعا وقت گذاشتند، نشان دهنده بینش و حس مسئولیت‌پذیری است، که از همه این عزیزان تقدیر و تشکر می‌کنیم.
مدیر کل ورزش و جوانان با بیان این‌که یکی از مسائلی که با آن روبرو هستیم این است که هیئت‌ها رویکرد خود را به مرکز استان دارند، تصریح کرد: بایستی حوزه خود را وسیع‌تر و استعدادهای کل استان را مدنظر قرار دهیم.
سرپرست بیان کرد: سند توسعه ورزش در دو بخش ستادی و ادارات و هیئت‌ها طراحی شده که برنامه عملیاتی هیئت‌ها در چهارچوب سند است که گام اول با حضور هیئت‌ها انجام شده است و در هفته‌های آتی با حضور استاندار، مسئولان دانشگاه، بسیج و دیگر مسئولان از سند توسعه ورزش رونمایی خواهد شد.
وی با بیان این‌که آن‌چه که در توان ما است انجام خواهیم داد، اذعان کرد: جلسات تخصصی با هیئت‌های استان و شهرستان خواهیم داشت که بر اساس برنامه اعتبار به هیئت‌ها تخصیص داده خواهد شد.
مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی با بیان این‌که همکاران خوب و با اطلاعاتی در اداره ورزش و جوانان داریم، خاطرنشان کرد: در مدیریت ۹۵ درصد هیئت‌ها مشکلی وجود ندارد اما بایستی به بعضی هیئت‌ها رسیدگی شود و افراد توانمند آن را هدایت کنند.
محمدرضا قلاسی مود رئیس هیئت شمشیربازی خراسان جنوبی نیز در این جلسه اظهار کرد: از همان ابتدا هیئت شمشیربازی خراسان جنوبی اعزام به مسابقات کشوری را داشته است.
وی با بیان این‌که اکثر استان‌ها سالن شمشیربازی در مرکز استان برای تمرین دارند، افزود: هیئت شمشیربازی خراسان جنوبی سالنی در اختیار ندارد و ورزشکاران در یک زیرزمین استیجاری که هوای نامطبوع و هزینه اجاره بالایی دارد، با شرایط سخت تمرین می‌کنند و اکنون می بینیم که با این شرایط در سطح کشور مدال می‌آورند که این باعث افتخار ما است.
رئیس هیئت شمشیربازی خراسان جنوبی با بیان این‌که در سال گذشته نیز مدال‌های زیادی کسب شد، گفت: در این دوره از مسابقات نیز در بخش پسران، امیرحسین اکبری مدال طلای زیر ۱۰ سال و حسین سالارپور مدال برنز زیر ۱۲ سال کشور و همچنین در بخش دختران، الناز ضابط و محدثه سالارپور به ترتیب در رده سنی زیر ۱۰ سال و ۱۴ سال، مدال برنز را کسب کردند.
در پایان از شمشیربازان توسط رئیس هیئت شمشیربازی خراسان جنوبی تقدیر و هدایایی اهدا شد.
انتهای پیام/۱۳۵/ ۱۱/ ۴