قائم مقام سازمان فروش اموال تملیکی:

پرونده رسوبی در حوزه اموال تملیکی خراسان جنوبی نداریم

حجتی گفت: گفت: در خراسان جنوبی در حوزه اموال تملیکی هیچ پرونده رسوبی نداریم و گذاشته نشده که کالاها در انبارها فاسد شود.

به گزارش خبرنگار خاورستان، صاحب حجتی ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیر سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی خراسان‌جنوبی اظهار کرد: در شرایطی که دشمن مسائل و حقایق را وارونه جلوه می‌دهد رهبر معظم انقلاب اسلامی جهاد تبیین را مطرح کردند.

قائم مقام سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی کشور گفت: همه ما به عنوان دغدغه مندان به نظام باید جهاد تبیین را جدی بگیریم چرا که عمر و فرصت مسئولیت از بین می‌رود و تنها ثمره کارهای ما باقی می‌ماند.

قائم مقام سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی بیان‌کرد: در خراسان جنوبی در حوزه اموال تملیکی هیچ پرونده رسوبی نداریم و گذاشته نشده که کالاها در انبارهای اموال تملیکی فاسد شود که ثمره همکاری همه دستگاه‌های ذی ربط است.

حجتی با تأکید بر اینکه تا آنجا که می‌توانیم باید انهدام کالاها با حداقل برسد، گفت: خوشبختانه در خراسان جنوبی با همکاری دستگاه قضایی پرونده‌های قاچاق کالا و کالاهای قاچاق به سرعت تعیین تکلیف شده و فساد کالا اتفاق نیفتاده است.

وی با بیان اینکه ما در شرایط جنگ اقتصادی قرار داریم، اظهار کرد: در حوزه کالاهایی که سریع الفساد هستند و با توجه به نیاز مردم در این شرایط جنگ اقتصادی به برخی از این کالاها می‌توانیم بسیار در کمک به جامعه برای عبور از این شرایط تأثیرگذار باشیم.

قائم مقام سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی بیان کرد: خوشبختانه ۵۱ درصد کاهش انهدام کالا در کشور داشته‌ایم که به این معنا است نگذاشته‌ایم که کالاهای قاچاق از چرخه مصرف خارج و به مرحله انهدام برسد.

حجتی یادآور شد: با توجه به سیاست‌های موفقی که در پیش گرفته شده است در کمتر از پنج ماه گذشته حدود ۵۰ درصد از انبارهای سازمان‌های اموال تملیکی تخلیه، ساماندهی انبارها صورت گرفت و شرایط متفاوت شده است.

انتهای پیام/۱۰