معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی؛

مراسم دعای عرفه در ۲۴ بقعه متبرکه خراسان جنوبی برگزار می شود

حجت الاسلام رحیمی گفت: مراسم دعای عرفه در ۲۴ بقعه متبرکه و نماز عیدسعید قربان در ۱۰ بقعه متبرکه خراسان جنوبی با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار خاورستان،حجت الاسلام حسین رحیمی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: برنامه های دهه امامت و ولایت در خراسان جنوبی همزمان با روز عرفه آغاز خواهد شد.
معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی در ادامه بیان کرد: مراسم دعای عرفه در ۲۴ بقعه متبرکه و امامزاده خراسان جنوبی با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.
وی با بیان اینکه در ۱۰ بقعه متبرکه استان نماز عید قربان اقامه می شود، گفت: طی دهه امامت و ولایت ۲۶ سخنرانی با حضور مبلغین بومی و غیربومی و ۲۷ جلسه مداحی در بقاع متبرکه استان اجرا خواهد شد.
حجت الاسلام رحیمی در خصوص جشن میلاد امام هادی(ع) عنوان کرد: با توجه به اینکه میلاد امام هادی (ع) در دهه امامت و ولایت قرار دارد مقرر شده است که جشن میلاد امام هادی(ع) در ۱۷ بقعه متبرکه در سطح استان برگزار شود.
معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی در پایان به راه اندازی کاروان شادی تحت عنوان «شمیم ولایت» اشاره کرد و گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا بحث راه اندازی کاروان شادی قوت گرفته است و در دهه امامت و ولایت در ۹ بقعه متبرکه شاخص استان کاروان شادی راه اندازی خواهد شد.
انتهای پیام /۳