در قالب طرح حامیان سلامت انجام می‌شود؛

مراقبت از اجرای پروتکل‌های بهداشتی در انتخابات با حضور جوانان هلال احمر

رضایی مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی از حضور جوانان داوطلب در قالب طرح حامیان سلامت به منظور ارائه توصیه‌های بهداشتی پیشگیری از کرونا به رأی‌دهندگان انتخابات ۱۴۰۰ خبر داد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمدرضا رضایی مدیر عامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی از حضور جوانان داوطلب در قالب طرح “حامیان سلامت” به منظور ارائه توصیه‌های بهداشتی پیشگیری از کرونا به رأی‌دهندگان انتخابات ۱۴۰۰ خبر داد.
وی ضمن دعوت از آحاد مردم شریف استان به ویژه جوانان، امدادگران و داوطلبان جمعیت هلال احمر برای حضوری پرشور در انتخابات پیش رو، افزود: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شد به منظور حفظ و نظارت بر اجرای پروتکل‌های بهداشتی در صورت درخواست و صلاح‌دید ستاد انتخابات، جوانان داوطلب جمعیت هلال‌احمر طی مدت رأی‌گیری در شعب اخذ رأی حاضر می‌شوند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی بیان کرد: در این طرح، جوانان داوطلب هلال‌احمر با ارائه توصیه‌های بهداشتی به رأی‌دهندگان و نظارت بر رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی، به پیشگیری از گسترش کرونا کمک می‌کنند.
رضایی ضمن تقدیر از جوانان هلال‌احمری که در این طرح حضور خواهند یافت،گفت: تنها وظیفه اعضای هلال‌احمر، نظارت بر اجرای دقیق پروتکل‌های بهداشتی، ارائه توصیه‌های بهداشتی به رأی‌دهندگان، نظارت بر رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی و در مواردی توزیع ماسک و مواد ضدعفونی‌کننده است و جوانان هلال‌احمر به‌هیچ‌عنوان در مسائل داخلی شعبه مانند تعرفه نویسی، مهر کردن شناسنامه و …دخالتی ندارند.
انتهای پیام/۱۲۷