همزمان با میلاد امام حسن مجتبی (ع)؛

مرحله پنجم نهضت کمک مومنانه در درمیان آغاز شد/ از توزیع غذای گرم تا اهدای جهیزیه

همزمان با روز خجسته ولادت امام حسن مجتبی(ع) در نیمه ماه مبارک رمضان مرحله پنجم رزمایش مواسات، همدلی و کمک‌های مومنانه با حضور جمعی از مسئولان شهرستان درمیان آغاز شد.

به گزارش خاورستان، به نقل از روابط عمومی فرمانداری درمیان، در اجرای مرحله پنجم رزمایش مواسات، همدلی و کمک‌های مؤمنانه حدود بیست هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان شهرستان درمیان توزیع خواهد شد.
همزمان با روز خجسته ولادت امام حسن مجتبی(ع) در نیمه ماه مبارک رمضان مرحله پنجم رزمایش مواسات، همدلی و کمک‌های مومنانه با حضور فرماندار درمیان، امام جمعه شهرستان، امام جمعه اهل سنت اسدیه، فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولین در شهرستان درمیان آغاز شد.
حجت الاسلام و المسلمین مصیب خزاعی امام جمعه اسدیه در این مراسم به نقش مهم مردم خیر، نیکوکار و نهاد‌ها در جمع‌آوری بسته‌های معیشتی اشاره و اظهار کرد: مردم همیشه همراه با مسئولان نهادهای مختلف در تهیه و تامین بسته های معیشتی حماسه آفریدند که از آنان قدردانی می‌شود.
وی افزود: مسئولان باید قدردان مردم و خیرانی باشند که داوطلبانه پای کار آمده و در این رزمایش مشارکت کردند.
امام جمعه اسدیه بیان کرد: در این مرحله از کمک مومنانه بیش از ۳۰۰ سبد معیشتی بین خانوار‌های آسیب دیده از کرونا و دو سری جهیزیه برای زوج‌های خانواده‌های محروم به ارزش ۱۲۰ میلیون تومان با همکاری سپاه و بنیاد علوی توزیع و اهدا می‌شود.
انتهای پیام/۱۲۷