نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:

مردم با انتخاب اصلح مدیریت کشور را به تکامل برسانند/۱۵ خرداد اسامی نهایی نامزد های شورای اسلامی شهر اعلام می شود

خسروی گفت: مردم می‌توانند با انتخاب اصلح و درست خودشان مدیریت کشور را به نحوی که تکامل پیدا کند پیش ببرند.

حسین خسروی نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار خاورستان، در مورد اهمیت انتخابات و مشارکت حداکثری، اظهار کرد: یکی از فرصت‌های بی بدیلی که مردم ما در تعیین سرنوشت خودشان دارند فرصت انتخابات در ۲۸ خرداد ماه امسال است.
وی افزود: از تمام مردم ایران به ویژه مردم خراسان‌جنوبی که همیشه سطح مشارکت آنها در سطوح بالا بوده انتظار داریم از این حق دینی و ملی خودشان استفاده کرده و در انتخابات شرکت کنند.
نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: خواسته مقام معظم رهبری از مردم در وهله اول در همه انتخابات‌ها معمولا حضور حداکثری مردم بوده که این برای مردم مایه خوشحالی و برای دشمنان مایه نگرانی است.
وی اظهار کرد: هر چه حضور مردم در صحنه انتخابات به لحاظ کمی، بیشتر باشد، طمع دشمن کمتر و ناامیدی دشمن به چنگ اندازی در جمهوری اسلامی بیشتر خواهد شد.
خسروی عنوان کرد: ان‌شاءالله مردم در مرحله اول مشارکت حداکثری در انتخابات و در مرحله دوم انتخاب احسن را داشته باشند و بتوانند از این فرصت که واقعا یک نو سازی مدیریتی است استفاده کنند. اگر مردم بخشی از مشکلات را می‌بینند طبیعتا مشکلات معلول نوع مدیریت‌ها است لذا همان مردم می‌توانند با انتخاب درست خودشان مدیریت کشور را به نحوی که تکامل پیدا کند پیش ببرند.
وی اظهارکرد: یکی از فرصت های بی بدیل برای مردم، فرصت تعیین سرنوشت از طریق انتخابات است و اگر به دلیل مشکلات اقتصادی و معیشتی ایجاد شده شرکت نکنیم خودمان را از این حق محروم کرده و تعیین سرنوشت خود را به عهده دیگران گذاشته ایم.
وی در مورد آخرین وضعیت بررسی صلاحیت‌های نامزدهای شوراها، اظهار کرد: در حال حاضر افرادی که اعتراض داشتند اعتراض آنها به تهران منعکس شده و ان شاءالله تا ۱۵ خرداد نتایج نهایی اعلام خواهد شد.
انتهای پیام/۱۲۷ /۳