نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:

مردم دغدغه گرانی بازار دارند/ گرانی ناشی از عدم نظارت پذیرفته نیست

خسروی گفت: مردم در بحث قیمت گذاری، کنترل و نظارت بر بازار دغدغه دارند که این دغدغه باید با هم افزایی مسئولان و برنامه ریزی مناسب، رفع شود، اما عدم نظارت در بازار از کسی پذیرفته نیست.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حسین خسروی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی، با اشاره به هفته بسیج، گفت: بسیجی کارش برای خداست و بدون چشمداشت کار می کند، خلوص نیت دارد و با محوریت خدایی در صحنه حضور پیدا می کند. اما ما مسئولان هم اگر کاری از دستمان برمی آید باید برایشان انجام دهیم.

وی افزود: باید تفکر بسیج را به درستی معنا کرد، همانطور که برداشت ما از شهید سلیمانی یک نفر بود، اما مقام معظم رهبری از ایشان به عنوان یک مکتب نام بردند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مسئولیت حوزه تعزیرات حکومتی، اظهارکرد: ضروری است که بر اساس تخصص خود، آسیب شناسی نسبت به حوزه کاری داشته باشید و اگر هم نسبت به مجموعه سازمان تعزیرات حکومتی، در سطح کلان، پیشنهاد یا انتقادی دارید، ارائه دهید تا در مجلس و یا از طریق وزیر دادگستری پیگیری شود.

خسروی بیان کرد: اگر هم مشکلاتی در حوزه استان؛ مثل کمبود نیروی انسانی یا مشکلات فضای اداری، وجود دارد که در سطح استان قابل پیگیری و حل نیست، برای پیگیری در تهران منتقل شود.

وی با اشاره به مشکلات و گلایه مردم در بحث گرانی های بازار، گفت: ایجاد گرانی دو دلیل دارد که یک دلیل آن بالارفتن هزینه  مواد اولیه و در نتیجه گران تمام شدن محصول تولیدی است، اما دلیل تفاوت نرخ ها در مکان های مختلف، ناشی از عدم نظارت است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی افزود: اگر مردم گزارشات گرانی را به سازمان های نظارتی اعلام کنند، انتظار دارند که این گزارشات پیگیری شود و دارای نتیجه ملموس و محسوس باشد.

خسروی تاکید کرد: مردم در بحث قیمت گذاری، کنترل و نظارت بر بازار دغدغه دارند که این دغدغه باید با هم افزایی مسئولان و برنامه ریزی مناسب، رفع شود. اما عدم نظارت ها از کسی پذیرفته نیست و مسئولان باید تلاش کنند تا هر کاری از دستشان برمی آید برای مردم انجام دهند.

 

انتهای پیام/۷