دبیرکل مجمع تشکل‌های اسلامی دانشگاه آزاد:

مسئولانی همچون خانم مولاوردی درکی از مشکلات پیش روی مردم ندارند

دبیرکل مجمع تشکل‌های اسلامی دانشگاه آزاد گفت: رفتارهای بی‌خردانه مسئولانی همچون خانم مولاوردی نشان ‌می‌دهد این افراد نه تنها هیچ درکی ازمشکلات پیش روی مردم ندارند بلکه در پی حاشیه سازی و افزودن فشار بر مردم هستند.

به گزارش خاورستان، کیوان عاصم دبیرکل مجمع تشکل‌های اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت‌وگویی با اشاره به اظهارات دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی در رابطه با عملکرد قوه قضاییه گفت: چنین رفتارهای بی‌خردانه، که بعضی مسئولان بی‌درد و حاشیه ساز همچون خانم مولاوردی انجام می‌دهند نشان از این دارد که این افراد نه تنها هیچ درکی از شرایط موجود و مشکلات پیش روی مردم ندارند بلکه در پی حاشیه سازی و افزودن فشار بر مردم هستند.
وی ادامه داد: دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی در جایگاهی نیست که بتواند در مورد یکی از قوای نظام جمهوری اسلامی ایران نظر دهد لذا رییس دولت باید پاسخگو باشد که چرا بیشتر افرادی که ایشان بر مسندهای گوناگون گماردند کاری جز حاشیه‌سازی برای نظام و مردم ندارند و چرا وی از این افراد حمایت می‌کنند؟
این فعال دانشجویی در ادامه با انتقاد از رفتارهای دولتمردان تصریح کرد: متاسفانه این حاشیه‌ها به همین جا هم ختم نمی‌شود و در روزهای اخیر هم شاهد این بودیم که رئیس جمهور رئیس سابق بانک مرکزی را که با سوءمدیریت اقتصاد کشور را با بحران مواجه کرده به عنوان مشاور خود منصوب کرد. حال سوال ما این است جناب پریزیدنت مردم شعارهای شما را که بعد از گذشت ۵ سال همچنان تکرار می‌کنید باور کنند یا این رفتارهای دشمن پسند را ببینند؟
وی گفت: خانم دستیار رئیس‌جمهور، همکاران و همفکرانشان در دفاتر یا جایگاه های ویژه زیر کولر با امکانات ویژه می‌نشینند و احساس می‌کنند مردم رعیت آنان هستند. مجمع اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی به مسئولانی که به فکر مردم و گوش به فرمان فرامین رهبری نباشند و در پی حاشیه سازی برای نظام باشند هشدار می‌دهد که جنبش دانشجویی در مقابل این اعمال و دهن کجی ها به مردم ساکت ننشسته و قاطعانه در مقابل آنان خواهد ایستاد.
انتهای پیام/۴
فارس