نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:

مسئولان آرای مردم را امانت بدانند/ لزوم صیانت از انتخابات

آیت الله عبادی با اشاره به اهمیت بیداری و زمان شناسی مسئولان در این ایام، گفت: آرای مردم یک امانت است که باید از آن صیانت شود.

به گزارش خبرنگار خاورستان،آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی در دیدار با استاندار خراسان جنوبی با تبریک دهه کرامت اظهار کرد: بیداری و زمان شناسی مسئولان می تواند رفاه و آسایش مردم را تأمین کند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه انتخابات برای مردم فرصت بسیار ارزشمندی است، گفت: مردم در فضای صمیمی خدمتگزاران خود در ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستاها را برای چهار سال تعیین می کنند.
وی با بیان اینکه آرای مردم یک امانت است که باید از آن صیانت شود علاوه بر این به دلیل شرایط شیوع ویروس کرونا سلامت مردم هم باید حفظ شود، تأکید کرد: به دلیل شرایط ویژه ای که در آن قرار داریم و اینکه دشمن در دشمنی کم نمی آورد باید همه احتمال ها را بسنجیم و متناسب با آن آمادگی داشته باشیم.
آیت الله عبادی ادامه داد: امیدواریم به سلامت جشن پیروزی در صحنه انتخابات را مردم عزیز بر اساس آنچه خودشان اصلح و احسن تشخیص دهند، بگیرند و این جشن پیروزی را همزمان با ایام ولادت امام رضا(ع) داشته باشند.
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی به پیروزی های جبهه مقاومت در فلسطین و سوریه اشاره کرد و گفت: اخیرا هم کار نتانیاهو این قلاده به گردن استکبار تمام شد و مردم از شر او راحت شدند و امیدواریم زمینه مساعدتری با شکست های پیاپی سیاسی و نظامی اسرائیل غاصب فراهم شود و آنجا هم خانه مردم به صاحبش برگردد و مسلمانان هم از خواب مرگ غفلت بیدار شوند و نسبت به قدس عزیز بی تفاوت نمانند.
وی در پایان افزود: امیدواریم شرایطی برای جهان پیش آید که بشر از دست این غول های بیابانی وحشی که دنیا را برای همه انسان ها ناامن کردند نجات پیدا کند، شما هم با حسن تدبیر خودتان در این ثواب سهمیه داشته باشید.
انتهای پیام /۳