امام جمعه بیرجند:

مسئولان باید اکنون که می توانند مشکلات مردم را حل کنند/ در تمامی عرصه ها وظیفه داریم که مجهز و قوی شویم

امام جمعه بیرجند گفت: در همه ی عرصه ها دشمن ورود پیدا می کند تا باعث نابودی گردد لذا باید به آن توجه کنیم و در تمامی حوزه ها خود را مجهز و قوی کنیم.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت الاسلام و المسلمین دکتر رضایی، امام جمعه بیرجند در خطبه های این هفته نماز جمعه بیرجند اظهار کرد: سال جدید شروع شده است و حسرت برای افرادی باقی مانده است که کاری برای خدا و مردم انجام نداده اند.

وی افزود: سال ۹۵ سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، حرکت، خدمت و تلاش است و باید بلند شویم و بر روی پای خود بایستیم و رشد کنیم.

امام جمعه بیرجند با توجه به آغاز ماه مبارک رجب گفت: کسانی که می خواهند ندای این الرجبیون را پاسخ دهند باید از امروز آغاز کنند و در جهت تزکیه نفس خود اقدام کنند.

حجت الاسلام رضایی خاطر نشان کرد: باید در ماه رجب توبه کنیم اما این توبه نباید تنها به دانه های تسبیح خلاصه شود بلکه باید از ته دل استغفار کرد.

وی تصریح کرد: کسانی که درهای دیگر را می زنند ضرر می کنند و این دیوانگی است بلکه باید دست به دامن خدا زد و از خدا یاری خواست.

امام جمعه بیرجند با بیان اینکه باید موثر بود و حرکت کرد، ادامه داد: مسئولان باید اکنون که می توانند مشکلات مردم را حل کنند.

حجت الاسلام رضایی بیان کرد: اوباما، رئیس جمهور آمریکا خود به صراحت عنوان می کند که اگر بر سر میز مذاکره نشسته ایم به دنبال تغییر رفتار ایران هستیم و این یعنی، ایران باید از آرمان ها، دفاع از مستضعفان، و به طور کل از همه توانایی های خود دست بکشد لذا مدام در حال بازی کردن است.

وی ادامه داد: آمریکا به دنبال این است که جامعه اسلامی را با زورگویی، فریب و نیرنگ به سلطه خود درآورد و این باور محالی است که به آن نخواهد رسید زیرا دارای رهبری ولایت مدار هستیم.

امام جمعه بیرجند گفت: ما مذاکره کرده ایم و لحظه به لحظه آن را نیز می سنجیم و باید حواسمان باشد که فریب نیرنگ های آمریکا را نخوریم.

حجت الاسلام رضایی افزود: اکنون این امید در دل مستضعفان عالم ایجاد شده است که این انقلاب اسلامی ایران می تواند باعث نابودی آمریکا و گردنکشی آن شود و باید قدر این انقلاب را بدانیم.

وی با بیان اینکه همواره باید قدردان شهیدان و ایثارگران باشیم و راه آن ها را ادامه دهیم، خاطر نشان کرد: در همه ی عرصه ها دشمن ورود پیدا می کند تا باعث نابودی گردد لذا باید به آن توجه کنیم و در تمامی حوزه ها خود را مجهز و قوی کنیم.

امام جمعه بیرجند با توجه به هفته هنر انقلاب اسلامی اظهار کرد: امیدواریم هنرمندان به صحنه آیند و زیبایی ها را به نمایش گذارند و در مقابل جنگ نرم دشمن ایده های خوبی ارئه دهند.
انتهای پیام/۶