طی مراسمی؛

مسئول جدید بسیج دانشجویی خراسان جنوبی معرفی شد

طی مراسمی سید مصطفی موسوی زاهد به عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی خراسان جنوبی منصوب شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، مراسم تکریم و معارفه مسئولان سابق و جدید بسیج دانشجویی خراسان جنوبی با حضور مسئولان دانشگاهی و فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) استان در محل سالن جلسات دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند برگزار شد.

در این مراسم از ابوذر صلاحی مسئول سابق بسیج دانشجویی خراسان جنوبی تقدیر به عمل آمد و  سید صطفی موسوی زاهد به عنوان مسئول جدید این تشکل معرفی شد.

سردار علی قاسمی، فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی در این آیین با گرامیداشت سالروز ولادت پربرکت حضرت فاطمه (س) اظهار داشت : از مهم‌ترین ویژگی‌های آن حضرت دفاع از ولایت و استکبارستیزی و مقابله با زیاده خواهی بود.

وی با بیان اینکه  انقلاب اسلامی ایران برای تعالی بشر و کرامت دادن به انسانیت شکل گرفته است، ادامه داد:  جهاد علمی یکی از مهمترین اهداف رهبر معظم انقلاب است که همواره از آن یاد می‌کنند و وظیفه همه دانشجویان، اساتید و نخبگان این است که در این راه گام بردارند.

سردار قاسمی گفت: جهاد فرهنگی، اقتصادی و انقلابی گری، تداوم انقلاب و صدور آن به عنوان یک جهاد باید در برنامه‌های کاری بسیج دانسجویی باشد.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه هر جا که ما انقلابی عمل کردیم موفقیت در پی داشت، تأکید کرد: دانشجویان همواره باید روحیه مطالبه‌گری جهادی و انقلابی داشته باشند و یکی از اسناد بسیج پیروی از مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی است که باید همه اساتید و دانشجویان از این مکتب الگو بگیرند.

انتهای پیام/۱۰