رئیس هیأت پینگ پنگ خراسان جنوبی:

مسابقات قهرمانی پینگ پنگ خراسان جنوبی اعزامی به مسابقات کشوری برگزارشد

رئیس هیأت پینگ پنگ خراسان جنوبی گفت: مسابقات نوجوانان، نونهالان، جوانان، طرح هوپس، خردسالان و امید در روزهای پنج شنبه و جمعه در بیرجند برگزار شد.

علیرضا حمیدی رئیس هیأت پینگ پنگ خراسان جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، گفت: صبح روز پنج شنبه ۵ مهرماه مسابقه‌های نوجوانان و نونهالان در رشته پینگ پنگ و در عصر این روز مسابقه جوانان برگزار شده است.
وی با بیان این‌که برگزار کننده این مسابقات، علیرضا عشقی و مصطفی رحیم آبادی بودند، افزود: مسابقات طرح هوپس و مسابقه خردسالان نیز در صبح روز جمعه ۶ مهر و مسابقه امید در عصر این روز برگزار شد.
رئیس هیأت پینگ پنگ خراسان جنوبی اظهار کرد: در مسابقات نوجوانان ۳۳ نفر از شهرهای بیرجند، سرایان و فردوس شرکت کردند که آقایان، حسین یعقوب نژاد و پویا احراری از بیرجند به ترتیب مقام‌های اول و دوم و مصطفی طاهری از بیرجند و سجاد نوایی از فردوس به طور مشترک مقام سوم را کسب کردند.
حمیدی تصریح کرد: در مسابقات نونهالان ۲۵ نفر از شهرهای بیرجند، فردوس و سرایان شرکت کردند که از این میان، علیرضا عباسپور و صدرا خراشادی‌زاده به ترتیب مقام‌های اول و دوم و سید سپهر عندلیب مقدم و میلاد رمضانی نیز به طور مشترک مقام سوم را کسب کردند.
وی خاطر نشان کرد: در مسابقات جوانان که با شرکت ۲۲ نفر از شهرهای بیرجند، سرایان و فردوس برگزار شد آرمین عبدالهی و علیرضا عباسپور از بیرجند به ترتیب مقام‌های اول و دوم را کسب کردند و امیرحسین زحمتکش از فردوس و امیرعلی رسانی از بیرجند نیز موفق به کسب مقام سوم شدند.
رئیس هیأت پینگ پنگ خراسان جنوبی خبر داد: در طرح هوپس ۸ نفر از بیرجند و فردوس شرکت کردند و علیرضا عباسپور و امیرحسین رسانی از بیرجند به ترتیب موفق به کسب مقام‌های اول و دوم شدند و احسان علمی و امیرمهدی کرمانی، مقام سوم را کسب کردند.
علیرضا حمیدی افزود: در مسابقه خردسالان هر ۴ نفر شرکت کننده حائز رتبه شدند که نام شرکت کننده‌ها به ترتیب، میلاد رمضانی، میثاق ولوی، امیرسام علیزاده و امیرمحمد فاضل گل است.
وی خاطر نشان کرد: در مسابقه امید که ۱۶ نفر شرکت کننده بیرجندی داشت، آرمین عبدالهی و علیرضا عباسپور به ترتیب مقام‌های اول و دوم و میلاد رمضانی و محمد امین حاجی‌پور مشترک مقام سوم را به دست آوردند.
انتهای پیام/ ۱۳۸