رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بیرجند:

مسابقات گل کوچک محلات برگزار می شود

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بیرجند گفت: اولین دوره مسابقات گل کوچک ویژه محلات بیرجند توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری با همکاری کانون های مساجد در سطح محلات شهر بیرجند احیا و برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمدرضا قلاسی مود رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بیرجند روز گذشته در دیدار با معاونت کانون های مساجد، اظهار کرد: در سالیان دور و در لیالی ماه مبارک رمضان ، نوجوانان و جوانان درکوچه های شهر و روستا به بازی فوتبال گل کوچک می‌پرداختند که متاسفانه این امر در سالهای اخیر ، منسوخ شده است.
وی افزود: برآن شدیم تا با ثبت نام از نوجوانان محلات، نسبت به احیا و برگزاری مسابقات گل کوچک در ایام تابستان اقدام کنیم.
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بیرجند با اشاره به اینکه این مسابقات با شرکت تیم های محلی برگزار خواهد شد یادآور شد: در بین جوانان محله ها استعدادهای ناب ورزشی خصوصاً در رشته فوتبال وجود دارد که اگر به این استعدادها بها داده شود در آینده شاهد درخشش این جوانان در عرصه های ملی خواهیم بود.
قلاسی مود با اشاره به اینکه با برگزاری این مسابقات خاطرات دهه های گذشته را زنده می کنیم اذعان کرد: مسابقات دوستانه گل کوچک محلات به منظور انسجام دوستی نوجوانان محل برگزار می شود.
وی اجرای مسابقات گل کوچک محلات را راهی برای پر کردن اوقات فراغت جوانان دانست و اضافه کرد: با ابتکاردراجرای این مسابقاتمیتوان جوانان محلات را سرگرم کرد.
انتهای پیام/ ۱۳۲