مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان‌جنوبی:

مستضعفان جهان در مقابل مستکبران مقاومت می‌کنند

حجت الاسلام نوفرستی با بیان این‌که انقلاب اسلامی نظام الهی را شکل داد و امروز این فرهنگ در سطح جهان گسترش یافته، گفت: امروز مستضعفان جهان در مقابل مستکبران ایستادگی و مقاومت می‌کنند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین نوفرستی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان‌جنوبی بعد از ظهر امروز در مراسم تشییع بسیجی شهید سید علی رضوی با بیان این‌که کسانی که در حین انجام رزمایش و آموزش‌های نظامی به شهادت می‌رسند، مقام آنها از شهید خط مقدم جبهه بالاتر است، اظهار کرد: اجرای رزمایش‌های نظامی قدرت و اقتدار ایران اسلامی را به رخ دشمنان می کشد.
وی افزود: رزمایش‌ها و آموزش‌های نظامی برای ارتقای توان رزمی است و استحکام نظامی و توان انجام عملیات گسترده در مقابل دشمن دستور خداوند است.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان‌جنوبی بیان کرد: خداوند در قرآن فرموده است خود را در مقابل دشمن مجهز کنید لذا در حال حاضر اجرای رزمایش‌های نظامی موجب ایجاد ترس در دل دشمن می‌شود و این باور در دشمن به وجود می‌آید که نمی‌تواند هر هجمه‌ای به کشورهای منطقه داشته باشد.
حجت الاسلام نوفرستی عنوان کرد: انقلاب اسلامی نظام الهی را شکل داد و امروز این فرهنگ در سطح جهان گسترش یافته است.
وی اظهار کرد: امروز مستضعفان جهان در مقابل مستکبران ایستادگی و مقاومت می‌کنند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان‌جنوبی با اشاره به دشمنی دیرینه استکبار با کشور ایران، گفت: استکبار جهانی به دنبال منافع ملی ما است و جریان نفاق نیز دشمنانی هستند که ناشناس بوده اما خدا از دل‌ها و نفاق آنها آگاه است چرا که جریان نفاق ستون پنجم دشمن است.
بسیجی شهید سید علی رضوی در ماموریت آموزشی یگان رزم تیپ مردم پایه سپاه انصارالرضا (ع) که به منظور ارتقای توان رزم در نیروهای مسلح اجرا می‌شد، در حین انجام رزمایش به درجه رفیع شهادت نائل آمد. پیکر وی بعد از تشییع در بیرجند به روستای سیدان از توابع شهرستان درمیان منتقل شد.
انتهای پیام/۱۲۷