دهیار روستای نارگندل مطرح کرد

مسدودشدن راه روستای نارگندل درپی بارندگی‌های اخیر/ وعده‌ها محقق نشد

زحمتی گفت: جاده خاکی روستای نارگندل در پی بارندگی های اخیر مسدود شده و نیاز به اقدام اساسی برای رفع مشکل دارد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، مسیر سه کیلومتری راه روستای نارگندل چندین سال است که علی رغم وعده مسئولان جهت آسفالت اما هنوز آسفالت نشده و با کمترین بارندگی مسیر ارتباطی این روستا با سایر روستاها قطع میشود.
هاشم زحمتی دهیار روستای نارگندل در این خصوص در گفت‌وگو با خاورستان، اظهار کرد: سه کیلومتر راه روستای نارگندل که چندین سال است قرار شده آسفالت شود علی رغم وعده های مسئولان هنوز آسفالت نشده است.
وی با بیان اینکه برای رفت و آمد مردم در این مسیر سه کیلومتری گذرگاه هایی از داخل زمینهای کشاورزی ایجاد شده بود، افزود: متاسفانه بر اثر بارندگی های طی روزهای گذشته در مسیر گِل و لای ایجاد شده و تردد مردم به سختی امکان پذیر است.
دهیار روستای نارگندل بیان کرد: با توجه به اینکه مسیر رفت و آمد مردم از داخل زمینهای کشاورزی است هنگام بارندگی ارتباط با سایر روستاها صددرصد قطع میشود.
زحمتی ضمن گلایه از مسئولان در خصوص عدم انجام وعده های خود در خصوص آسفالت این مسیر کوتاه، گفت: با راه و شهرسازی در خصوص بسته شدن راه ارتباطی روستا تماس گرفته ام میگویند می آییم بازدید کنیم. با پیمانکار تماس گرفتم میگوید بیرجند هستم! لازم است مسئولان تکلیف این جاده و مردم را مشخص کنند.
وی تاکید کرد: اینکه فرماندار شهرستان برای رفع مشکل به مردم وعده دو ماهه بدهد و انجام نشود درست نیست و لازم است مسئولان برای رفع مشکل اقدام اساسی انجام دهند.
انتهای پیام/۱۲۷/ ۱۴/