با حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور؛

مسکن و اشتغال دو تفاهم نامه‌ای که در خراسان‌جنوبی به امضا می‌رسد

اوحدی گفت: هدف از سفر به خراسان جنوبی امضای دو تفاهم نامه مسکن و اشتغال برای جامعه هدف بنیاد شیهد و امور ایثارگران در استان است.

به گزارش خاوستان، به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی سعید اوحدی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور در جمع خبرنگاران از سفر خود به خراسان جنوبی برای پیگیری دو هدف جدی گفت.
وی افزود: با پیگیری و همت استاندار پرتلاش و جدی خراسان‌جنوبی، امروز و در این سفر دو تفاهم نامه همکاری به امضا می‌رسد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور بیان کرد: یکی از این تفاهم نامه‌ها در راستای تحقق مواد ۷ و ۸ قانون جامعه خدمات مورد تأکید رئیس جمهور است که به منظور تأمین مسکن ایثارگران در خراسان جنوبی منعقد می‌شود.
اوحدی با بیان این‌که اشتغال از مسایل جدی کشور برای همه جوانان و به ویژه فرزندان شهدا، جانبازان و جامعه ایثارگران است، تصریح کرد: تفاهم نامه‌ای هم با هدف تأمین اشتغال جامعه هدف در این استان به امضاء خواهد رسید.
وی که در جریان حضور در گلزار شهدا با خانواده شهید غلامی دیدار کرده بود، این شهید را از شهدای والامقامی خواند که علیرغم تأکیدات فراوان برای مراقبت ویژه در منزل به جهت حجم عوارض ناشی از شیمیایی شدن در زمان جنگ، به دلیل بصیرتی که داشت برای مقابله با داعش به منطقه غرب کشور رفته و همان جا به شهادت رسید.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور، از خراسان‌جنوبی به عنوان سرزمین شهید کاوه، شهید جابری، شهید ناصری و شهدای بزرگواری یاد کرد که همه زندگی خود را در طبق اخلاص گذاشتند و در برهه‌ای از زمان که شرایط کشور بسیار سخت بود با تأسی از رهبری، جامعه و انقلاب را از آن بحران‌ها نجات دادند.
اوحدی ادامه داد: این اخلاص و از خود گذشتگی مسئولیت ما را در شرایط فعلی سنگین‌تر می‌کند.
وی تأکید کرد: امروز که دشمن با فشار حداکثری، استقلال کشور را هدف گرفته، مردم پیمان بسته اند و دست از ارزش های خود برنمی‌دارند، چرا که اعتقاد داریم با وحدت و همدلی می توانیم از این گردنه سخت نیز به راحتی عبور کنیم.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور گفت: این همدلی و اتحاد، نتیجه ای جز عزت،سربلندی و افتخار برای مردم به همراه ندارد.
انتهای پیام/۱۲۷