امام جمعه خوسف:

مشارکت حداکثری در انتخابات و انتخاب اصلح عزت و اعتلای کشور را رقم خواهد زد

حجت الاسلام شاهبیگی به جمله‌ای که این روزها در مورد مرد میدان؛ سردار سلیمانی بیان می‌شود اشاره و اظهار کرد: همان‌گونه که مرد میدان برای ما امنیت آورد لازم است مردم ما نیز مردم میدان شوند و با مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح باعث عزت و اعتلای کشور در زمینه‌های مختلف باشند.

حجت الاسلام و المسلمین حامد شاهبیگی امام جمعه خوسف در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، ضمن دعوت حداکثری برای حضور در انتخابات اظهار کرد: انتخابات در این مقطع حساس و شرایط خاص که اولین انتخابات در گام دوم انقلاب می‌باشد از اهمیت خاصی برخوردار است.
وی به فشارهای حداکثری نسبت به کشور ما اشاره کرد و افزود: در شرایطی که ما در سطح منطقه‌ای و مسائل دیگر بسیار برد و پیشرفت کردیم اما در مورد مسائل اقتصادی گرفتاری‌های خاصی پیش آمد که نشان دهنده یک اختلال در این زمینه علی رغم اقتدار ما است.
امام جمعه خوسف بیان کرد: در این شرایط انتخابات بسیار ارزشمند، نشانه جشن ملی و سرزندگی ملت، نشانه غرور ایرانی و ایرانیان است.
حجت الاسلام شاهبیگی عنوان کرد: انتخابات باعث می‌شود اقتدار ما افزوده و کشور ما قدرت خود را به رخ جهانیان بکشد. انتخابات امنیت آفرین است و قدرت چانه زنی ما را در عرصه بین الملل بالا می‌برد و زمینه‌ای برای رفع تحریم‌ها است.
وی اظهار کرد: اگر انتخاب ما منجر به یک دولت جوان انقلابی شود قطعا باعث یک رشد در زمینه‌های مختلف شده و باعث خواهد شد بسیاری از غم و غصه‌هایی که مردم ما با آن دست به گریبان هستند برطرف شود.
امام جمعه خوسف با بیان این‌که انتخابات برکاتی دارد، واجب و حق مردم است افزود: لذا از همه دعوت می‌شود با قصد قربت، شور و اشتیاق در انتخابات حاضر شوند.
حجت الاسلام شاهبیگی به جمله‌ای که این روزها در مورد مرد میدان؛ سردار سلیمانی بیان می‌شود اشاره و اظهار کرد: همان گونه که مرد میدان برای ما امنیت آورد لازم است مردم ما نیز مردم میدان شوند و با مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح باعث عزت و اعتلای کشور در زمینه‌های مختلف باشند.
انتهای پیام/۱۲۷ /۳