مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی:

مشعل المپیاد ورزشی کارکنان کمیته امداد منطقه ۷ کشور در بیرجند روشن شد

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان جنوبی از برگزاری المپیاد ورزشی کارکنان کمیته امداد منطقه ۷ کشور به میزبانی بیرجند خبر داد.

به گزارش خاورستان محمد عرب گفت:المپیاد ورزشی کارکنان کمیته امداد منطقه ۷ کشور از سه شنبه شب ۲۴ آبان ماه به مدت سه روز به میزبانی بیرجند برگزار خواهد شد.

به گفته وی در این رقابت ها اداره کل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی میزبان استان های خراسان رضوی، یزد و سیستان و بلوچستان در رشته های فوتسال، والیبال، داژبال، کبدی و بسکتبال است که از هر استان ۵ تیم آقایان در رشته های مختلف حضور دارند و در مجموع ۲۰ تیم هستند .

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی تصریح کرد: در ۸ منطقه کشور این رقابت ها برگزار خواهد شد که از هر منطقه یک تیم به مسابقات نهایی صعود می کند که مرحله بعدی این رقابت ها به احتمال زیاد در آذر ماه خواهد بود.

عرب به این نکته هم اشاره کرد که افتتاحیه این رقابت ها ساعت ۲۰ امشب برگزار می شود و در این مراسم از مسئولان ورزش و جوانان و رؤسای هیئت های فوتبال، بسکتبال، والیبال، کبدی و سایر مسئولان دعوت شده است و مراسم اختتامیه هم جمعه بعد از اتمام رقابت ها خواهد بود .

وی در مورد سطح آمادگی تیم های خراسان جنوبی در این رقابت ها گفت: با توجه به این که حریفان ما هم سطح بالایی دارند به عنوان مثال در کبدی همیشه سیستان حرف اول را می زند و حریفان قدرتمندی هستند و در فوتسال و الیبال هم خراسان رضوی و یزد تیم های قوی دارند ، با همه این شرایط تیم های استان از دو ماه پیش تمرین می کنند و آمادگی خوبی دارند و هیئت های ورزشی استان هم کمک خوبی در زمینه مربی و سایر امکانات داشته اند و امید داریم که در تمامی رشته ها مقام به دست آوریم.