نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس:

مشکلات اقتصادی ناشی از سوءمدیریت است/ اسلام ناب، استقلال سیاسی، نظامی و اقتصادی از دستاوردهای انقلاب است

خسروی با بیان اینکه تحریم ها در مشکلات اقتصادی نقش داشته است، اما مشکل اصلی سوء مدیریت در جامعه است،گفت: اسلام ناب،استقلال سیاسی، نظامی و اقتصادی از دستاوردهای انقلاب است،

به گزارش خبرنگار خاورستان، حسین خسروی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در جمع مردم شهرخوسف به مناسبت ۲۲ بهمن گفت: سال ۵۷ که امام(ره) می خواستند به کشور بیایند، آخرین پس مانده رژیم پهلوی «بختیار»، فرودگاه ها را باز نمی کرد، اما همین مردم با سر دادن شعار «وای به حالت بختیار اگر خمینی دیر بیاد، مسلسل ها در می آید» موجبات ورود را فراهم کردند که خود معجزه بود.
خسروی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران معجزه بزرگی است،تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران خدایی است و اگر با خدا باشیم با دعای مردم به انقلاب حضرت مهدی (عج) متصل خواهیم شد.
وی با بیان اینکه بیان تمام دستاوردهای انقلاب در زمان اندک جلسات به دلیل بیماری کرونا میسر نیست، افزود: علی رغم اینکه در فضای مجازی، توطئه ها و نابه سامانی ها روز به روز در حال گسترش است، لذا مهمترین دستاورد انقلاب؛ نگهداری انقلاب طی ۴۲ سال بود.
نماینده مردم شهرستان های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: از روز نخست ۲۲ بهمن، دشمن مرتب برای پایان انقلاب تاریخ تعیین می کند، اما اکنون به کوری چشم دشمنان، وارد چهل و سومین سال پیروزی انقلاب شدیم.
خسروی با بیان اینکه در طول گذشت ۴۲ سال از پیروزی انقلاب، روزی بی توطئه در ایران پیدا نمی شود، گفت: از همان ابتدای شکل گیری دولت، کسانی می خواهند انقلاب را به دست بگیرند که نفوذی هستند.
وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی با یک کتاب و یک جلسه معرفی نمی شود، ادامه داد: جوانان باید وقت بگذارند و انقلاب را شناسایی کنند.
خسروی به وجود ۱۷ هزار شهید ترور به وسیله منافقین اشاره کرد و افزود: تحریم ها در مشکلات اقتصادی نقش داشته است، اما مشکل اصلی سوء مدیریت در جامعه است.
وی با بیان اینکه ایران به لحاظ اقتصادی و نظامی تحریم‌های زیادی را پشت سر گذاشته است، اضافه کرد: نیروی انتظامی که قبل از انقلاب هیچ نداشت، هواپیمای آمریکایی را همانند یک گنجشک در اوج تحریم ها، به زمین زد، بنابراین مشکل اصلی سوء مدیریت است.
نماینده مردم شهرستان های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم نباید در کنار این مشکلات و تحریم ها عظمت انقلاب را زیر سوال ببرند، ادامه داد: انقلاب با وجود برخی اسلام نماها و انقلاب نماها حفظ شده لذا در حفاظت از انقلاب نباید کوتاهی نکنیم.
وی دومین دستاورد انقلاب را وجود اسلام ناب در منطقه عنوان کرد و افزود: در دنیا ۵۷ کشور مسلمان همانند افغانستان، الجزایر، لیبی و عربستان وجود دارد، اما دستاورد انقلاب «اسلام» ناب هست چراکه امروز عربستان همانند گاو شیرده برای آمریکا است.
نماینده مردم شهرستان های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس تصریح کرد: اسلام ناب؛ دستاورد انقلاب است، لذا حفظ این مهم با سازش، خانه نشینی و انفعال میسر نیست.
خسروی با بیان اینکه استقلال سیاسی، نظامی و اقتصادی از دیگر دستاورد انقلاب است، بیان کرد: مردم؛ شورای شهر، مجلس خبرگان و ریاست جمهوری را انتخاب می کنند که خود این استقلال دستاورد است، این انتخابات در زمان اسدلله علم نبود.
وی گفت: امروز اگر در مسائل اقتصادی دچار مشکلاتی هستیم، تنها به دلیل سوء مدیریت و وجود برخی انقلاب نماها است؛ همچنین چندین هزار منافق در فضای مجازی تبلیغات علیه ایران، نظام و مسئولان راه انداخته و سم پاشی می کنند.
نماینده مردم شهرستان های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آنچه انقلاب را پیروز و نگهداری می کند، صداقت مسئولان است،اظهار کرد: تنها خاصیت و نتیجه برجامِ نافرجام این بود که مردم متوجه شدند که آمریکا قابل اعتماد و اهل مذاکره نیست چرا تحریمی لغو نشد.
خسروی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب در برجام نقشی نداشته اند، خاطرنشان کرد: اگر کسی، امر رهبری را اطلاعت نمی کند و دچار خسران می شود، چرا دیگران را در کوتاهی خود شریک می‌کند؟ این ها بدترین قشر در اسلام هستند.
وی در پایان سخنانش بیان کرد: انقلاب ما را امام، رهبری، دین و وحدت مردم حفظ کرد، انقلاب، را جزء این ها نگه نمی دارد.
انتهای پیام / ۳