امام جمعه خوسف:

مشکلات مسکن مهر امان مردم خوسف را بریده است

امام جمعه شهرستان خوسف ضمن اشاره به مشکلات این شهرستان،گفت: در خصوص مسکن مهر شهرستان خوسف در حق مردم ظلم زیادی شده است،وامهای مسکن مهر بلاتکلیف مانده و قسط های سنگین امان مردم را بریده است و بایستی تدابیر ویژه ای اندیشیده شود.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت الاسلام حامد شاهبیکی امام جمعه شهرستان خوسف بعد از ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان خوسف که با حضور علوی مقدم معاون عمرانی استانداری خراسان جنوبی در این شهرستان برگزار شد،اظهار کرد:در حال حاضر،شاهد شرایط سختی در جامعه هستیم،دشمن امیدوارشده و می طلبد که به صورت هوشمندانه عمل کنیم.
وی افزود:به گذشته که می نگریم می بینیم که همواره دست امداد الهی پشت سر ما بوده است چرا که همواره مکتب ما،مکتب حسینی و عاشورایی بوده و هست و ما به این دشمنان بی سروپا بها نمی دهیم.
امام جمعه شهرستان خوسف ضمن تاکید بر اصل ولایتمداری،ابراز کرد:بایستی با توکل به خدا و حرکت در پشت سر مقام معظم رهبری،از پیچ بحران عبور کنیم.
حجت الاسلام شاهبیکی ضمن اشاره به مشکلات مشهود شهرستان خوسف با خطاب قرار دادن معاون عمرانی استانداری خراسان جنوبی و مدیر کل بنیاد مسکن خراسان جنوبی،عنوان کرد:در خوسف،خانه عالم نداریم،همه طلبه های این شهرستان مستاجر هستند و مدیران متولی نماز در ادارات هستند.
وی همچنین به مشکلات مسکن شهرستان خوسف نیز اشاره ای داشت و افزود:بازار مسکن گران شده،مردم به امیدی آمده اند ولی متاسفانه با مشکلات عمده ای مواجه شده اند.
امام جمعه خوسف ادامه داد:در خصوص مسکن مهر شهرستان خوسف،در حق مردم ظلم زیادی شده است،وامهای مسکن مهر بلاتکلیف مانده و قسط های سنگین امان مردم را بریده است و بایستی تدابیر ویژه ای اندیشیده شود.
حجت الاسلام شاهبیکی تاکید کرد:بایستی نماز جماعت به صورت ویژه در ادارات خوسف برگزار شود. وی در پایان از وضعیت بهداشت و درمان و بیمارستان شهرستان خوسف انتقاد کرد و یادآور شد:امیدواریم که مسئولین به این مهم توجه ویژه شود.
انتهای پیام/۱۰۱/ ۱۱/