با حکم استاندار خراسان‌جنوبی؛

مصطفوی‌نیا بخشدار مرکزی بیرجند شد

طی حکمی از سوی محمد صادق معتمدیان استاندار خراسان‌جنوبی، امین مصطفوی نیا به عنوان بخشدار مرکزی منصوب شد.

به گزارش خاورستان، در جلسه ای با حضور فرماندار شهرستان بیرجند، معاونین و پرسنل فرمانداری و بخشداری مرکزی بیرجند امین مصطفوی نیا به عنوان بخشدار مرکزی معارفه و از خدمات حسینعلی بخشی ، بخشدار سابق قدردانی شد .
علی ناصری فرماندار بیرجند با اشاره به گستردگی بخش مرکزی بیرجند اظهار کرد: بخش مرکزی شهرستان بیرجند بزرگترین بخش در سطح استان خراسان‌جنوبی است که بیش از ۳۰۰ روستا دارا می‌باشد .
وی ادامه داد: از این تعداد ۱۴۸ روستا دارای دهیاری و بیش از ۱۵۰ روستا دارای شورای اسلامی است.
ناصری گفت : کارهای زیادی در سطح بخش انجام شده که با برنامه ریزی دقیق و شناخت کافی باید به سرانجام برسد.
مصطفوی نیا ضمن گرامیداشت ایام فرخنده ماه ذی الحجه از حسن اعتماد استاندار و فرماندار قدردانی و اظهار کرد: امیدوارم با استفاده از تجربیات گذشته بتوانیم گامی در جهت عینیت بخشیدن به اهداف و سیاست‌های نظام و برنامه های دولت تدبیر و امید که در استان خراسان‌جنوبی مسیر و نقشه راه آن توسط استاندار جهادی تدوین شده برداریم .
وی ادامه داد: نهضت گازرسانی، نهضت گلخانه‌ای، مسکن محرومین، توسعه زیر ساخت‌های صدا و سیما ، توسعه و رونق صنایع دستی و گردشگری به عنوان پیشران های اقتصادی در سال جهش تولید که توسط نماینده عالی دولت در استان تبیین شده را به بهترین شکل ممکن برای روستائیان بخش مرکزی شهرستان بیرجند به سرانجام خواهیم رساند.
مصطفوی نیا به ثبت جهانی روستای خراشاد در سال گذشته اشاره کرد و گفت: ثبت جهانی روستای خراشاد در بحث حوله بافی، نمونه‌ای از پتانسیل های بالقوه بخش مرکزی بیرجند است که از این قبیل ظرفیت‌ها به وفور در سطح روستاهای بخش مرکزی بیرجند وجود دارد و برای معرفی و اعتلای آن تلاش خواهد شد.
مصطفوی نیا با تصریح این‌که بنای کار خود را خدمت صادقانه و خالصانه برای مردم قدرشناس و شایسته این بخش قرار خواهم داد، گفت : مردم اصلی‌ترین پشتوانه نظام و دولت هستند.
وی افزود: در شرایط حساس کنونی که مردم عزیز با بیماری کرونا دست و پنجه نرم می‌کنند با حضور در جمع آنان ضمن بررسی، پیگیری مطالبات و درخواست‌های آنان را در دستور کار قرار خواهیم داد.
مصطفوی نیا دارای تحصیلات در رشته عمران می‌باشد که کارشناس مسئول دفتر امور برنامه ریزی فرمانداری قاینات، معاونت سیاسی اجتماعی و معاونت امور عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری زیرکوه در کارنامه وی دیده می‌شود.
انتهای پیام/۱۲۷