دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی:

مطالبه‌گری از ادارات باید در جهت دولت اسلامی باشد

سردار قاسمی گفت: باید در زمینه مطالبه‌گری از ادارات در جهت دولت اسلامی گام برداشت.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سردار قاسمی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی و فرمانده سپاه انصار الرضا (علیه السلام) خراسان‌جنوبی صبح امروز در جلسه هیئت اندیشه ورز این ستاد با اشاره به تشکیل کارگروه‌ها پیرامون موضوعات فرهنگی و مطالبه گری، گفت: جلسات کمیته ها و کارگروه ها حتما باید تداوم داشته باشد و مصوبات این جلسات باید پیگیری شود و در صورت نیاز در شورای استانی به تصویب برسد.
وی ادامه داد: با توجه به نزدیک شدن به هفته امر به معروف و نهی از منکر باید محورهای اساسی جهت اجرای برنامه‌ها مشخص شود.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان جنوبی ادامه داد: برنامه‌های هفته امر به معروف و نهی از منکر امسال، به دلیل وجود بیماری کرونا می‌بایست بیشتر در فضای مجازی فعالیت و دنبال شود و به احتمال زیاد با توجه به نظر ستاد ملی مقابله با کرونا، برگزاری همایش نخواهیم داشت.
سردار قاسمی گفت: سازمان تبلیغات اسلامی در این ایام به تشریح و تببین اهداف هفته امر به معروف و نهی از منکر در بخش مداحان، ائمه جماعت و… خواهد پرداخت.
وی افزود: اولویت اصلی ما تذکر لسانی است و برای همگانی شدن امر به معروف و نهی از منکر یک برنامه بلند مدت نیاز است.
سردار قاسمی ادامه داد: برای اینکه اثرات مثبتی در بحث فرهنگی در جامعه مشاهده کنیم، نیاز به فرهنگسازی در قالب‌های هنر و رسانه داریم.
فرمانده سپاه انصارالرضا (علیه السلام) خراسان جنوبی در ادامه افزود: بسیج هنرمندان و حوزه هنری ظرفیت‌های بالایی برای تولید محتواها فرهنگی در راستای امر به معروف و نهی از منکر دارند که انتظار است از توان آنان استفاده کرد.
وی در پایان با اشاره همزمان بودن هفته امر به معروف و نهی از منکر و هفته دولت در امسال گفت: باید در زمینه مطالبه‌گری از ادارات در جهت دولت اسلامی گام برداشت.
انتهای پیام/ ۱۳۲