مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان جنوبی:

معاندین و بدخواهان نظام در پی سوء استفاده از فوت مهسا امینی هستند/ ضربه دشمن از مقاومت مردم و شکوه اربعین حسینی

حجت الاسلام مشرفی گفت: معاندین، دشمنان و بدخواهان از اتفاق فوت خانم امینی سوء استفاده کرده و با آتش زدن آیات حجاب و مسائل دیگر ایجاد شده به دنبال پیشبرد اهداف شوم و پلید خودشان هستند.

حجت الاسلام و المسلمین محسن مشرفی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان جنوبی در گفت و گو با خبرنگار خاورستان، در مورد دروغ پردازی و هیجان زدگی برخی افراد و رسانه ها در موضوع فوت خانم مهسا امینی، اظهار کرد: یک دعایی داریم با این مضمون که پروردگارا حق را آنگونه که هست به ما نشان بده تا از آن پیروی کنیم و باطل را به همان شکل باطل به ما بشناسان تا از آن دوری کنیم.

وی افزود: در قضیه فوت خانم امینی که اتفاق افتاده کدام انسان آزاده و حق طلبی است که از فوت یک انسان دیگر متاثر نشود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان جنوبی بیان کرد: در موضوع فوت خانم امینی که هموطن جوان ایرانی ما بوده هر فردی از این اتفاق ناراحت میشود و طبیعتا مسئولان امر هم مانند سایر مسائلی که اتفاق می افتد در جست و جوی حقیقت مطلب برای اینکه واقعیت مشخص و برای مردم بیان شود، هستند.

حجت الاسلام مشرفی عنوان کرد: همه دستگاه های امنیتی، نظامی، بهداشتی، پزشکی و سایر در کشور در تلاش هستند تا از سلامت، آرامش و امنیت هموطنان خود حفاظت کنند.

وی اظهار کرد: این مطالب شعار نیست بلکه حقیقتی است که تجربه چهل ساله، تقدیم شهدای امنیت، سلامت و شهدای نیروی انتظامی این مسئله را ثابت میکند.

نیروی انتظامی افتخارش خدمت و تامین امنیت و سلامت جامعه است

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان جنوبی گفت: جمهوری اسلامی نیازی ندارد در این قضیه شعار دهد یا ادعا کند بلکه حقیقت میدانی و شهدایی که برای ایجاد امنیت، رفاه و آرامش آحاد جامعه تقدیم کرده خودش بهترین سند است برای اینکه نیروی انتظامی افتخارش خدمت کردن، تامین امنیت و سلامت آحاد مختلف مردم جامعه است.

حجت الاسلام مشرفی افزود: اما همانگونه که این مسئله برای مردم  ما کاملا روشن است یک چیز دیگری هم برای اغلب مردم ما کاملا روشن است که هیچ وقت دشمنی که دستش به خون مردم ایران و مظلومان غرب آسیا آغشته و آلوده است خیرخواه مردم ایران نبوده و نخواهد بود‌.

وی بیان کرد: این اسم رمزی که امروز دست اینها افتاده است بر اثر ضربه هایی است که از جبهه مقاومت دریافت کردند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان جنوبی گفت: کسانی که حیات زندگی خود را در مقابله با اسلام، دین، حقیقت و عدالت طلبی میدانند و کسانی که از ایستادگی مردم مسلمان ضربه خوردند و جلوی زیاده خواهی، استعمار و چپاول گری آنها را امت اسلامی با ایستادگی، مقاومت و شهید دادن، حجاب و عفاف گرفتند، افرادی میباشند که به دنبال این هستند از هر ابزار غیر مستدل برای اینکه ضرر و زیان خود را ترمیم کنند استفاده کنند.

حجت الاسلام مشرفی بیان کرد: اتفاقی که برای هموطن ما مرحومه مهسا امینی افتاده یک ضایعه است که باید حقیقت معلوم شود که آیا کوتاهی وجود داشته یا نداشته و این در جای خود محفوظ است.

ضربه دشمن از مقاومت مردم و اربعین حسینی

وی عنوان کرد: اما این جو سازی، عملیات روانی و شبهه پراکنی که هم منافقین، سلطنت طلب ها، غربگرایان و افرادی که خیلی پایبندی به مسائل وطنی و دینی خودشان ندارند ایجاد کردند به این دلیل است که از جبهه مقاومت و راهپیمایی عظیم اربعین حسینی ضربه خوردند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان جنوبی بیان کرد: امت شریف و ملت بزرگ ایران هیچ وقت در این نقشه و طرحی که دشمنان طراحی کرده و در بوق های رسانه ای خودشان میدمند قرار نخواهند گرفت.

حجت الاسلام مشرفی گفت: توصیه ما به مردم عزیز، جوانان، خواهران و برادران این است که تا وقتی مسئله ای کاملا شفاف و روشن نشده و دلیل قاطعی برای آن وجود ندارد تحت تاثیر شایعات و تبلیغات مسموم دشمن قرار نگیرند.

وی افزود: چرا این طرف قضیه که برای همه ما قطعی و روشن است را سند قرار نمیدهند. اینکه نیروی انتظامی این همه شهید برای حفظ امنیت و سلامت جامعه ما داده است را ملاک قرار نمیدهید؛ این را خطاب به آن افرادی میگویم که فریب نقشه های دشمن را میخورند.

افرادی که با ارشاد از نقشه دشمن نجات یافتند

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان جنوبی گفت: در بین افرادی که ارشاد شدند و میشوند مگر فقط خانم امینی حضور داشته است؟ این همه دخترانی که در شبکه آلوده دشمن قرار گرفته و توسط گشت ارشاد از طرح و نقشه دشمن نجات پیدا کردند چرا اینها را ملاک قرار نمیدهند.

حجت الاسلام مشرفی اظهار کرد: وقتی سندی در خصوص اینکه نیروی انتظامی و گشت ارشاد در این مسئله مقصر بودند وجود ندارد چه دلیلی دارد این همه هجمه به نیرویی که در حال خدمت است وارد میکنند چگونه میخواهند جلوی وجدان خود پاسخگو باشند.

وی عنوان کرد: آیا روح خانم امینی از اقدامات کسانی که در خدمت جبهه استکبار، استعمار، ظالمین و غاصبین ملت ایران هستند و نیروی خدوم و زحمت کش انتظامی را مورد هجمه قرار میدهند، راضی و خوشحال خواهد شد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان جنوبی به آتش زدن آیات حجاب اشاره و بیان کرد: نقشه و طرح دشمن با تعرض به ساحت مقدس کتاب آسمانی قرآن کریم خودش را نشان میدهد.

حجت الاسلام مشرفی اظهار کرد: همین اتفاقی که در فتنه قبل اتفاق افتاد و وقتی، مردم صف خود را از معاندین جدا کردند که فتنه گران به ساحت مقدس امام حسین (ع) تعرض کردند.

معاندین و بدخواهان نظام در پی سوء استفاده از فوت مهسا امینی هستند 

وی ادامه داد: امروز هم که اینها به ساحت مقدس قرآن کریم تعرض انجام دادند کاملا مشخص است که صحنه سازی و سوء استفاده معاندین، دشمنان و بدخواهان از اتفاق فوت خانم امینی است و اینها به دنبال پیشبرد اهداف شوم و پلید خودشان هستند و طبیعی است افرادی که با عدالت، حقیقت، معنویت و انسانیت میانه خوبی ندارد بلکه دشمن همه اینها است دنبال فرصتی باشد که از شرایط سوء استفاده کند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان جنوبی تصریح کرد: بهر حال آنچه که امروز بسیار مهم میباشد هوشیاری آحاد ملت شریف، عزیز و سلحشور ملت ایران است و نتیجه تبیین و روشنگری که همیشه ما نیاز داشتیم و امروز در صحنه مقابله با جنگ رسانه ای و تبلیغات دشمن بیش از پیش به روشنگری نیاز داریم.

حجت الاسلام مشرفی در بحث حجاب، عنوان کرد: آزادی برای سعادت انسان خوب است اما آن آزادی که تبدیل به ضد خودش بشود یعنی انسان را در منجلاب تباهی و گمراهی و از هم پاشیدگی خانواده ها و بدبخت کردن جوانان قرار دهد به هیچ عنوان مورد تایید انسان عاقل و منطقی نخواهد بود.

وی با بیان اینکه در هیچ کشور دنیا آزادی مطلق وجود ندارد، بیان کرد: تمام کشورها برای پیشبرد اهداف خودشان یکسری مقررات و دلایلی دارند و چه قانون و ضابطه ای بهتر و بالاتر از قوانین اسلام عزیز که سعادت انسان و هدایت بشر و سعادت دنیا و آخرت را میخواهد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت خراسان جنوبی گفت: بد حجابی و بی حجابی زمینه فساد، تباهی خانواده ها، جوانان و از هم گسیختگی جامعه را فراهم میکند در این شرایط کدام انسان عاقلی است که بپذیرد بی بند و باری و هر گونه که دوست دارد در جامعه حاضر شود و در این شرایط از خود نیز دفاع کند.

حجت الاسلام مشرفی بیان کرد: همانطور که در عرصه های مختلف ضوابط و مقررات داریم در عرصه پوشش جامعه هم طبیعتا ضوابط و مقرراتی لازم است برای اینکه آن جامعه انسجام، فعالیت و پویایی خودش را حفظ کند و بتواند به سمت آرمانها و اهداف بلند پیش برود.

وی افزود: در قالب جامعه ای که در آن بی بند و باری، فساد و از هم گسیختگی خانواده ها باشد پیشرفت و تحقق آرمانهای بلند دست یافتنی نخواهد بود.

انتهای پیام/۱۲۷