معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان:

معاونت توسعه ورزش بانوان در استان‌ها تشکیل می‌شود

فرهادی‌زاد گفت: در ساختار تشکیلاتی اداره کل استان‌ها، معاونت توسعه ورزش بانوان مصوب شده است و وقتی که این معاونت شکل بگیرد، بسیاری از مسائل بانوان حل خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، مهین فرهادی‌زاد معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان بعد از ظهر امروز در حاشیه نشست با نواب رئیس هیات‌های ورزشی و مسئولان ورزش بانوان خراسان‌جنوبی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: ورزش بانوان نیازمند حمایت است و این حمایت را در بخش‌های مختلف مالی داریم.
وی افزود: در بخش ورزش همگانی، قهرمانی و اختصاصی بانوان تخصیصات اعتبارات وجود دارد که سر جای خودش باید هزینه شود و در اعتباراتی که در این نوبت تخصیص خواهد یافت شرایط خراسان‌جنوبی را بهتر خواهیم دید.
معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان گفت: در ساختار تشکیلاتی اداره کل استان‌ها، معاونت توسعه ورزش بانوان مصوب شده است و وقتی که این معاونت شکل بگیرد، بسیاری از مسائل بانوان حل خواهد شد.
فرهادی‌زاد با اشاره به این‌که بانوان باید از ساعت‌های خوب سالن‌های ورزشی استفاده کنند، تصریح کرد: ساعت‌هایی به بانوان اختصاص پیدا کند که مشکلاتی برای زندگی آنها پیش نیاید.
وی با بیان این‌که از تمامی رشته‌های ورزشی بانوان که فدراسیون آن وجود دارد با پوشش و ملاحظات فرهنگی حمایت می‌کنیم، افزود: اما در کنار این موضوع از ملاحظات فرهنگی استان‌ها هم حمایت می‌کنیم و در این راستا مدیران کل باید با ملاحظات هر استان شرایط ویژه‌ای را برای فعالیت ورزشی ورزشکاران خانم فراهم کنند.
انتهای پیام/۱۳۲/ ۱۱/