در سکوت رسانه‌ای حامیان معتمدیان؛

معتمدیان استاندار خراسان رضوی شد/ اوج ثبات مدیریتی با سکانداری پنج استاندار طی هفت سال در خراسان جنوبی!

محمدصادق معتمدیان در جلسه امروز هیئت دولت، به عنوان استاندار جدید خراسان رضوی منصوب شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمدصادق معتمدیان که تا امروز استاندار خراسان جنوبی بود، در جلسه امروز (یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹) هیئت دولت، به عنوان استاندار جدید خراسان رضوی منصوب شد.
معتمدیان در جلسه هفتم آذرماه ۱۳۹۷ هیئت دولت، به عنوان استاندار خراسان جنوبی منصوب شده بود. پیش از معتمدیان، محمدمهدی مروج‌الشریعه، سید علی‌اکبر پرویزی و وجه‌الله خدمتگزار از سال ۱۳۹۲ تاکنون، در دولت حجت‌الاسلام حسن روحانی، استانداران خراسان جنوبی بودند. همچنین قهرمان رشید و سید صولت مرتضوی استانداران خراسان جنوبی از سال ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۲ در دولت‌های نهم و دهم بودند. ابراهیم رضایی‌بابادی نیز اولین استاندار خراسان جنوبی در سال‌های ۱۳۸۳ و ۸۴ بود.
انتصاب پنج استاندار در دولت حسن روحانی، از انتقاداتی است که همواره به عملکرد دولت وارد می‌شود. اکنون که قرار است پنجمین استاندار در فاصله کمتر از یک سال تا پایان دولت روحانی به خراسان جنوبی بیاید، آیا خواهد توانست مشکلات استان را حل و وعده‌های معتمدیان را به پایان برساند؟
در اوایل مردادماه سال‌جاری نیز بحث تغییر استاندار خراسان جنوبی و انتصاب معتمدیان به عنوان استاندار خوزستان مطرح شد که با واکنش‌هایی همراه بود. برخی از حامیان معتمدیان و دولت روحانی با حضور در استانداری، تغییر استاندار را به ضرر استان می‌دانستند و برخی دیگر از افراد معتقد بودند نیاز است معتمدیان بماند تا وعده‌هایش برای توسعه خراسان جنوبی، عملیاتی شود.
بدون این‌که این‌بار اعتراضی در خصوص رفتن معتمدیان توسط حامیانش رخ دهد، وی جایگزین علیرضا رزم‌حسینی در استانداری خراسان رضوی شد تا مردم و استاندار جدید خراسان جنوبی را با مصوبات و وعده‌هایش تنها بگذارد. رزم‌حسینی استاندار سابق خراسان رضوی نیز در ماه‌جاری در دولت دوازدهم توسط حجت‌الاسلام روحانی به عنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت معرفی و از مجلس شورای اسلامی رأی اعتماد گرفت.
برای تصدی پست استانداری خراسان جنوبی، افراد مختلفی از سوی گروه‌ها به خصوص حامیان دولت اصلاح‌طلب حسن روحانی معرفی می‌شوند اما آن‌چه برای مردم خراسان جنوبی اهمیت دارد، اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام به خصوص راه‌آهن، حل مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی، حل مشکلات معیشتی مردم و به سرانجام رساندن وعده‌ها و مصوبات استاندار سابق است.
انتهای پیام/۴
اخبار مرتبط:
معتمدیان عزم رفتن کرد/ وعده‌ها روی هوا ماند
انتخاب پنج استاندار برای خراسان جنوبی در دولت حسن روحانی
شباهت‌های وعده‌های پرویزی و معتمدیان