استاندار خراسان جنوبی وعده‌ها را می‌گذارد و می‌رود؛

معتمدیان عزم رفتن کرد/ وعده‌ها روی هوا ماند

معتمدیان خواستار رفتن از خراسان جنوبی و حضور در منصبی بالاتر است و قرار است مردم خراسان جنوبی را با وعده‌هایش تنها بگذارد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمدصادق معتمدیان که از آذرماه ۱۳۹۷ استاندار خراسان جنوبی شد، سفرهای متعددی به نقاط مختلف استان داشت و همواره تصاویر زیادی از وی در رسانه‌ها و فضای مجازی منتشر می‌شد.
معتمدیان در سفرهایش وعده‌هایی می‌داد اما مهم‌ترین قسمت این وعده‌ها، زمان‌داربودن آن، به‌گونه‌ای که حتی بیش از عمر دولت دوزادهم بود.
با بررسی مصوبات سفرهای استاندار در گزارش اخیری که خاورستان منتشر کرد و گلایه‌هایی که مردم برخی شهرستان‌ها داشتند، مشخص شد اعتبارات اجرای مصوبات این سفرها از محل اعتبارات سالانه آن شهرستان است و قرار نیست اعتبار جدیدی صرف اجرای مصوبات شود و حتی بیشتر مصوبات نیز، اقداماتی است که قرار بود در همان شهرستان انجام شود.
با این وجود، فرمانداران به میدان آمده و همواره از اجرای بیش از ۸۰ یا ۹۰ درصد مصوبات سفرهای معتمدیان به آن شهرستان خبر می‌دادند اما هیچ‌گاه جزئیات مصوبات و حتی این‌که آیا مصوباتی جدا از برنامه‌های شهرستان بوده و همچنین محل تأمین اعتبار آن، سخنی به میان نمی‌آمد.
اکنون که سال آخر دولت حجت‌الاسلام حسن روحانی است و زمان اجرای مصوبات و وعده‌ها و پاسخ‌گویی مسئولان، به یکباره معتمدیان قصد خروج از استان خراسان جنوبی را کرده تا بتواند در منصبی بالاتر حضور داشته باشد.
شاید خراسان جنوبی پله‌ای برای پرش به مناصب بالاتر است اما آن‌چه برای مردم این استان کم‌برخوردار می‌ماند، وعده‌های استاندار است که مشخص نیست چه سرنوشتی خواهد داشت و در این خصوص معتمدیان چه پاسخی به مردم خواهد داد.
انتهای پیام/۴