در یادواره شهید کاوه و شهدای عملیات کربلای2 مطرح شد؛

معرفی معروف‌ها از اهداف یادواره شهدا است/ شهید کاوه همیشه جلودار بود

فرمانده سپاه خراسان جنوبی گفت: مر به معروف، معرفی معروف‌ها، یادآوری رشادت‌های شهدا و دفاع مقدس، پاسداشت و تجلیل از مقام شهدا از جمله اهداف برگزاری يادواره شهدا است.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سردار علی قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی صبح امروز در یادواره سردار شهید محمود کاوه و شهدای عملیات کربلای۲ گفت: حضرت امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) به تفصیل در مناسبت‌های گوناگون به وظایف مردم در قبال شهدا اشاره کرده و آن‌ها را برشمرده‌اند.
وی افزود: امروز عظمت و اقتدار ایران اسلامی را مدیون خون شهدا هستیم.
فرمانده سپاه خراسان جنوبی با بیان این‌که وظیفه مسئولان نظام در قبال خون شهدا و خانواده‌هایشان، مهم و اثرگذار است گفت: همه شهدا و شهید کاوه و دو هزار شهید استان با بصیرت و نصب‌العین قراردادن شخصیت و زندگی شهدای دشت نینوا به جبهه‌های حق علیه باطل رفتند.
سردار قاسمی با بیان این‌که چرا یادواره برگزار می‌کنیم تصریح کرد: امر به معروف، معرفی معروف‌ها، یادآوری رشادت‌های شهدا و دفاع مقدس، پاسداشت و تجلیل از مقام شهدا از جمله اهداف برگزاری يادواره شهدا است.
در ادامه این مراسم، آقای رحمان‌دوست از رزمندگان دوران دفاع مقدس به بیان خاطرات پرداخت.
خواهر شهید کاوه نیز در ادامه این مراسم گفت: شهید کاوه تربیت‌شده مکتب و دانش‌آموخته کلاس مقام معظم رهبری است.
وی درباره شاخصه‌های شهید کاوه با بیان این‌که شهید کاوره به جای حرف‌زدن، مرد عمل بود اظهار کرد: از خودگذشتگی، دلسوزی برای مردم و این‌که همیشه علمدار و جلو‌دار بود، از دیگر ویژگی‌های شهید کاوه است.
خواهر شهید کاوه افزود: اگر محمود کاوه اکنون در قیدحیات بود، قطعا همیشه در خط مقدم مبارزه با استکبار حاضر بود.
انتهای پیام/۳/ ۴