نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:

مهارت‌آموزی متناسب با نیاز خراسان جنوبی باشد

خسروی گفت: مهارت‌آموزی و آموزش‌های فنی و حرفه‌ای متناسب با نیاز استان خراسان جنوبی باشد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حسین خوشایند مدير کل آموزش فنی و حرفه‌ای خراسان جنوبی به همراه معاونانش روز شنبه ۲۸ تیرماه‌جاری با حسین خسروی نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی دیدار و به مناسبت هفته ملی مهارت گزارشی از روند فعالیت‌ها و نیز مشکلات پیش روی فنی‌وحرفه‌ای ارائه کرد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در این دیدار با تأکید بر اهمیت مهارت‌آموزی گفت: کیفیت و بروزبودن مهارت‌آموزی می‌تواند کمک خوبی به اشتغال داشته باشد.
خسروی با بیان این‌که طرح مهارت‌آموزی در زندان‌ها و پادگان طرح خوبی است افزود: از توان بخش خصوصی در آموزش‌های مهارت‌آموزی زندان‌ها و پادگان‌ها استفاده شود.
وی با اشاره به طرح جهادی اداره کل فنی و حرفه‌ای اظهار کرد: این طرح در راستای حل مشکلات مردم در مناطق محروم است و ان‌شاءالله با حمایت دیگر دستگاه‌های اجرایی و نهادها و جهادگران استان با قوت ادامه داشته باشد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر این‌که مهارت‌آموزی متناسب با نیاز استان باشد گفت: مهارت‌آموزی و تجهیزات آموزشی باید متناسب با پیشرفت فناوری‌ها بوده و بروز باشد و ارتباط با شرکت‌های دانش بنیان و پارک علم و فناوری استان صورت گیرد.
انتهای پیام/۳/ ۴