مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی خبرداد

مهلت ارسال اثر به هفتمین جشنواره فیلم کوتاه مدرسه تا پایان تیرماه آخرین

رضایی با اشاره به اینکه مهلت ارسال اثر به هفتمین جشنواره فیلم کوتاه «مدرسه» پایان تیرماه است، گفت: شرکت‌کنندگان می توانند به صورت فردی یا گروهی در این جشنواره شرکت کنند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمدرضا رضایی مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی امروز در جمع خبرنگاران اظهارکرد: مهلت ارسال آثار به هفتمین دوره جشنواره دانش آموزی فیلم کوتاه مدرسه پایان تیر ماه سال جاری اعلام شده است.
وی افزود: علاقه‌مندان و جوانان هلال احمر می توانند در بخش جنبی جشنواره با موضوع «مدرسه دوستی، مدرسه ایمن» شرکت کنند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با اشاره به اینکه اعضای هلال احمر با موضوعات خود امدادی و کمک به دیگران، مهربان باشیم، احترام به انسان ها، مواظبت از طبیعت و … در این جشنواره دانش آموزی شرکت می‌کنند، افزود: این جشنواره ارزشمند با هدف انگیزه دادن به دانش‌آموزان هنرمند و مستعد هنر در جهت تولید محتوای مناسب و خلاقانه هنری در قالب فیلم کوتاه داستانی، انیمیشن، مستند، علمی، آموزشی، نماهنگ، تیزر تبلیغاتی و وبلاگ برگزار می‌شود.
رضایی با بیان اینکه شرکت‌کنندگان می توانند به صورت فردی یا گروهی در این جشنواره شرکت کنند، عنوان کرد: شرکت و همکاری در دو یا چند فیلم و همچنین شرکت در همه بخش‌های جشنواره به هر تعداد نیز آزاد است.
وی بیان کرد: در ششمین دوره این جشنواره در بخش «مدرسه هلال احمری، مدرسه بشر دوستی» از بین هشت اثر برگزیده، دو اثر به نام های «آوار» و «یکبار دیگر» به کارگردانی صالح حسینی از شهرستان بشرویه بوده است.
رضایی عنوان کرد: دانش‌آموزان سراسر کشور در تمامی مقاطع تحصیلی می‌توانند آثار خود را برای شرکت در هفتمین دوره جشنواره فیلم کوتاه دانش آموزی به آدرس اینترنتی www.madresefestival.ir بارگذاری کنند.
انتهای پیام/۷