موافقت بانک ملی ایران با پذیرش عاملیت تسهیلات صندوق توسعه ملی در پروژه راه آهن بیرجند-قاین-یونسی

در راستای پذیرش عاملیت تسهیلات صندوق توسعه ملی به منظور تسريع در روند تکمیل کنسرسیوم بانکی برای راه‌ آهن بیرجند -قاین -یونسی انجام شد که در این دیدار بانک ملی نسبت به موافقت خود جهت پذیرش عاملیت اعلام آمادگی نمود.

به گزارش خاورستان، در ادامه پیگیری های هفتگی مبنی بر تسریع در روند اجرای پروژه راه آهن بیرجند- قاین- یونسی، دکترقناعت استاندارخراسان جنوبی به همراه دکتر اسحاقی نماینده مردم شهرستانهای قاین و زیرکوه درمجلس شورای اسلامی و مهندس داعی مدیرکل راه وشهرسازی استان با فرزین مدیرعامل بانک ملی ایران دیدارو گفتگو کرد.

این دیدار با هدف رایزنی با بانک ملی ایران در راستای پذیرش عاملیت تسهیلات صندوق توسعه ملی به منظور تسريع در روند تکمیل کنسرسیوم بانکی برای راه‌ آهن بیرجند -قاین -یونسی انجام شد که در این دیدار بانک ملی نسبت به موافقت خود جهت پذیرش عاملیت اعلام آمادگی نمود.

بر اساس تصمیمات اتخاذ شده در این جلسه، مقرر شد؛ بانک ملی ایران، موضوع تکمیل مبلغ عاملیت گروه بانکی را در شورای هماهنگی بانک ها پیگیری و مساعدت نماید.

از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه، تهاتر بدهی بانکی پیمانکاران باند های دوم استان بود که مقرر شد؛ بانک ملی ایران در این زمینه حداکثر همکاری و مساعدت را داشته باشد.

 

انتهای پیام/۱۲۷