امام جمعه سربیشه:

موجودیت مجامع بین المللی با رژیم صهیونیستی گره خورده است

امام جمعه سربیشه گفت:موجودیت مجامع بین المللی با رژیم صهیونیستی گره خورده وقتی خودشان آن ها را به وجود آورده اند پس نمی‌توانند بر علیه خودشان قطعنامه صادر کنند.

حجت‌الاسلام و المسلمین علی‌اکبر سنجری امام جمعه سربیشه در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان،به مناسبت روز جهانی قدس اظهار کرد:یکی از آرمان های انقلاب ما که نشر پیدا کرد و بین المللی نیز شد بحث مبارزه با رژیم منحوس اسرائیل بود.

وی با بیان اینکه امام خمینی (ره) دستور و شرکت در راهپیمایی در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را دادند، افزود: اهمیت این مطلب را می‌توان در ددمنشی پیش از پیش اسرائیلی ها جستجو کرد.

امام جمعه سربیشه در مورد تفاوت روز قدس امسال با سال های گذشته تصریح کرد: امسال نیز به واسطه ی تهاجماتی که اسرائیلی ها داشتند، حضور شهید مدافع حرم در استان، انتفاضه ای که اخیرا اتفاق افتاد؛که در یک روز بیش از ۶۰ نفر به شهادت رسیدند و از طرف دیگر تاکیدات مقام معظم رهبری این مطلب را به ما گوش زد می‌کند که باید امسال پرشورتر حضور پیدا کنیم.

وی با اشاره به سخنی از سید حسن نصرالله مبنی بر رسمیت نشناختن اسرائیل،تاکید کرد:آمریکایی ها وام دار اسرائیلی ها هستند و انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس مربوط به ۴۰ سال پیش است که باید در یک جایی این را به بروز و ظهور می‌رساندند که از ابتدا با اعتراض فلسطینی ها مواجه شدند .

حجت الاسلام سنجری با بیان اینکه موجودیت مجامع بین المللی با رژیم صهیونیستی گره خورده،گفت: وقتی خودشان آن ها را به وجود آورده اند پس نمی‌توانند بر علیه خودشان قطعنامه صادر کنند، وقتی اسرائیلی ها حماقت می‌کنند و کودکان را از بین می‌برند و آمریکا نیز در مصاحبه می‌گوید اسرائیل خویشتن داری کرده، با این الفاظ نمی‌شود جلوی اسرائیل را گرفت.

وی ادامه داد: در ماجرای برجام وقتی آمریکا از برجام خارج می‌شود کشور های دیگر ذلیلانه به آمریکا نامه می‌نویسند که اجازه دهید شرکت های ما در ایران و سایر کشورها کار کنند، می‌بینیم که عزم جزمی برای جلوگیری از ددمنشی ها در جامعه جهانی وجود ندارد.

امام جمعه سربیشه با اشاره به سخن پیامبر”کسی که به فکر مسلمان نباشد مسلمان نیست”بیان کرد: کشورهای اسلامی به خصوص مسئولان جمهوری اسلامی ایران باید مظلومیت مردم فلسطین را فریاد بزنند و آن ها را تحریم کنند که این قطعا نتیجه خواهد داد.

حجت الاسلام سنجری خاطرنشان کرد: مردم شهید پرور و بزرگوار ما امسال بیش از هر سال نفرت و انزجار خود را به واسطه تقدیم کردن شهیدی از خراسان جنوبی به حرم اهلبیت (ع) با قوت بیشتری حضور پیدا خواهند کرد و انشاالله در آینده نزدیک شاهد نابودی اسرائیل و نابودی آن چیزی که آن ها در جاهای مختلف تحت عنوان کشورهای متحد خودشان مثل عربستان عَلم کردند باشیم؛ چرا که وعده خداوند تبارک وتعالی همین است.

انتهای پیام/۱۳۵/ ۱۵/ ۱۲۷