مدیر کل بهزیستی خراسان جنوبی خبر داد

میزخدمت الکترونیک به زودی در اداره کل بهزیستی افتتاح می شود

مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی با بیان این که میزخدمت الکترونیک بهزیستی به زودی در این اداره کل افتتاح می شود،گفت: 50 میلیون تومان از محل دفتر تحول و خدمات سازمان بهزیستی کشور جهت میز خدمت الکترونیکی برنامه ریزی شده است.

به گزارش خبرنگار خاورستان، در آخرین روز از هفته گرامیداشت بهزیستی با شعار” بالندگی و صیانت اجتماعی با توسعه به زیستن”، امروز باجه میز خدمت حضوری مدیریت بهزیستی شهرستان بیرجند با حضور مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی،معاونین،روسای ستادی، مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد استانداری و سایر مسئولان دستگاههای اجرایی استان افتتاح شد.
علی عرب نژاد مدیرکل بهزیستی خراسان جنوبی درمراسم افتتاح میز خدمت حضوری بهزیستی،اظهارکرد: با تلاش همکاران بهزیستی شهرستان بیرجند و پیگیری های معاونت پشتیبانی و اداره پذیرش و هماهنگی گروه های هدف، ما جزو اولین استان هایی هستیم که اقدام به راه اندازی میز خدمت نموده و جلسه توجیهی آن را نیز برای همکاران برگزار کردیم.
وی افزود:با توجه به اهمیت پوشش خدماتی به ارباب رجوع،تحقق حقوق شهروندی و هدف گذاری ها در این بخش؛میز خدمت بهزیستی در بیرجند راه اندازی شد.
مدیر کل بهزیستی خراسان جنوبی ضمن تاکید بر اهمیت میز خدمت بهزیستی در مرکز استان،یادآور شد:با توجه به این که معلولان عمده جامعه هدف بهزیستی هستند،در راستای تسهیل در رفت و آمد و همچنین کمک به پاسخگویی بهتر،این محدوده در ورودی اداره بهزیستی شهرستان بیرجند راه اندازی شده است.
عرب نژاد میز خدمت حضوری را بستری برای ورود به خدمات الکترونیک دانست و تبیین کرد: امیدواریم با تلاش های همکاران بهزیستی کشور هر چه زودتر شاهد الکترونیکی شدن خدمات همچون سایر دستگاههای اجرایی باشیم تا جامعه هدف بهزیستی که با محدودیت های زیادی در تردد و حضور در ادارات مواجه هستند، از محل زندگی خود بتواند به خدمات ارائه شده توسط بهزیستی دسترسی داشته و درخواست های خود را غیر حضوری ارائه و پاسخ دریافت کنند.
وی ادامه داد:۵۰ میلیون تومان از محل دفتر تحول و خدمات سازمان بهزیستی کشور جهت میز خدمت الکترونیکی برنامه ریزی شده است.
لازم به ذکر است که در حاشیه افتتاحیه میز خدمت بهزیستی،از نشریه ویژه توانخواهان نیز رونمایی شد؛ نشریه مذکور اولین کار فرهنگی استان بوده که توسط جامعه معلولان کار خویش را آغاز کرده است.
انتهای پیام/۱۰۱/ ۱۱/