ناظران امانت دار آرای مردم در انتخابات هستند

رئیس هیات نظارت بر انتخابات ششمین دوره شورا‌های اسلامی شهر و روستا خراسان جنوبی با اشاره به نقش مهم ناظران در انتخابات گفت: ناطران با رعایت قانون و اصل بی طرفی امانت دار آراء مردم در انتخابات باشند.

به گزارش خبرنگار خاورستان،حسین خسروی در جمع خبرنگاران گفت: ناظران امانت دار آراء مردم در انتخابات هستندانتخابات شورا‌های اسلامی شهر و روستاها نیز همانند سایر انتخابات اهمیت بالایی دارد و افرادی خود را در معرض انتخاب قرار دهند که دغدغه‌ مند، آگاه به مسائل شهری و روستایی و دارای طرح و برنامه باشند.
وی افزود: یکی از ارکان انقلاب اسلامی حضور گسترده و همیشگی مردم در تمامی صحنه‌ های سیاسی و اجتماعی است.
نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ، آموزه‌های دینی، پیروی از منویات امام راحل و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و حضور گسترده و پرشور مردم را از ارکان انقلاب اسلامی ایران دانست که در ۴۲ سال گذشته بر همگان اثبات شده است.
رئیس هیات نظارت بر انتخابات ششمین دوره شورا‌های اسلامی شهر و روستا خراسان جنوبی با تأکید بر نقش اساسی مردم در انقلاب اسلامی ایران گفت: مردم نقش اساسی در انتخابات ریاست جمهوری، شورا‌های اسلامی شهرو روستا‌ها و حتی در انتخابات رهبری با واسطه خبرگان رهبری دارند و نشان دهنده نقش ویژه مردم است.
وی با اشاره به اینکه از اهداف دشمن ناامید کردن مردم از انقلاب اسلامی است، افزود: مردم انقلاب اسلامی همواره با وجود تمامی مشکلاتی اقتصادی و اجتماعی پایبند به نظام، انقلاب و آرمان‌های شهدا هستند.
انتهای پیام / ۳