نام نویسی در انتخابات را به ساعت‌های پایانی موکول نکنید

استاندار خراسان جنوبی گفت: افرادی که تمایل به حضور در رقابت‌های انتخاباتی دارند، ثبت نام خود را به ساعت‌های پایانی مهلت تعیین شده، موکول نکنند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حمید ملانوری در جلسه ستاد انتخابات استان گفت: هیئت‌های اجرایینام نویسی در انتخابات را به ساعت‌های پایانی موکول نکنید بر اساس برنامه زمان‌بندی برگزاری انتخابات در استان شکل گرفته است.
آقای ملانوری افزود: اعضای هیئت‌های اجرایی، افرادی توانمند، باسواد و با تجربه هستند که با کمک آنها در روز اخذ رأی، انتخاباتی سالم و امن برگزار خواهد شد.
وی به مهلت دو روزه زمان ثبت نام در شورا‌های اسلامی شهر اشاره کرد و گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا، افرادی که تمایل به ثبت نام دارند، ترجیحاً از شیوه‌های غیر حضوری برای نام نویسی استفاده کنند.
استاندار با اشاره به وظایف مجریان انتخابات گفت: وظیفه ما به عنوان مجریان انتخابات، رعایت اصل بیطرفی و رعایت قانون است لذا باید طوری رفتار کنیم که رفتار، سخن و اقدام ما، شائبه طرفداری از جریان سیاسی خاصی را ایجاد نکند.
ملانوری به اهمیت ورود نخبگان به عرصه انتخابات اشاره کرد و گفت: نخبگان جامعه و کسانی که توانایی و انگیزه خدمت در حوزه توسعه و عمران شهری و روستایی را دارند و همچنین از اقبال عمومی برخوردارند، باید پا به عرصه رقابت انتخاباتی بگذارند.
به گفته وی، ورود نخبگان و انتخاب افراد توانمند از بین آنها برای حضور و فعالیت، توسعه و پیشرفت را سرعت می‌بخشد.
استاندار گفت: تشویق مردم برای ورود به صحنه خدمت در شورا‌ها به نفع استان، منطقه و نظام اسلامی است.
آقای ملانوری افزود: با توجه به جایگاه رفیع شوراها، بزرگان استان از جمله ائمه جمعه، روحانیون، شخصیت‌های برجسته و ریش سفیدان، از نخبگان بخواهند به این صحنه ورود کنند.
انتهای پیام / ۳