نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی:

نباید بچه های انقلاب را تخریب کرد/ آمریکا امام جریان انحطاط است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: متأسفانه برخی ها دشمن را بزک و با بچه های انقلابی بغض می کنند و به جای اینکه جریان امام حق را دوست داشته باشند به دنبال جریان باطل هستند و اینجا است که اصل دین در خطر است.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، در مراسم جشن ولادت حضرت علی (ع) در مسجد علی ابن ابیطالب(ع) بیرجند ضمن بیان اینکه به کسی که از او پیروی می‌کنند امام می گویند؛ بیان کرد: قرآن مجید نسبت به پیشوایان و جلو داران از کلمه امام به کار برده است.
وی افزود: در قرآن کریم آمده است که حضرت ابراهیم و انبیای دیگر را امام قرار دادیم تا مردم را هدایت کنند.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی متذکر شد: واژه امام که برای ائمه علیه السلام قرار داده شده است در مورد فرعون نیز آمده است چراکه قران کریم فرموده است که ما فرعون را از جلودارانی قرار دادیم تا مردم را دعوت به آتش کند.
عبادی بابیان اینکه انسان دو بُعد دارد ظاهری و باطنی دارد که بعد باطنی مصداق روح است اظهار کرد: اعمال انسان ظاهر و باطن دارد، مانند توحید که جنبه ظاهری آن تلفظ الفاظی مانند لا اله الا الله است و بعد باطنی آن ایمان است.
وی ضمن اشاره به ابعاد ظاهری و باطنی دین اسلام، متذکر شد: اسلام یک ظاهر و یک باطن دارد، که ظاهر آن احکام و معارف آن است اما باطن آن ولایت است مانند روح برای جسم.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: قرآن نیز یک باطن دارد، پس فقط ظاهر آن را نچسبید.
عبادی با بیان اینکه سردمداران باطل، حرام هستند بیان کرد: باطن حقایق اسلام امامان حق هستند چراکه اگر جریان باطن امام باطل باشد آن جریان را بهم می ریزد.
وی دلیل ضربه های امریکا را وجود روح باطل آن دانست و اظهار کرد: دلیل اینکه ایران به اینجا رسیده این است که مردم پیرو ولایت بوده اند.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که فرمودند”مبادا مردم نسبت به دشمن خوش بین باشند”، گفت: امام خمینی (ره) فرمودند که هرچه فریاد دارید بر سر آمریکا بکشید چراکه تمام آشوب ها از آمریکا بلند می شود.
عبادی عنوان کرد: برخی ها متاسفانه می آیند و دشمن را بزک می کنند و با بچه های انقلابی ما بغض می کنند و به جای اینکه جریان امام حق را دوست داشته باشند به دنبال جریان باطل هستند و اینجا است که اصل دین در خطر است.
انتهای پیام/۱۰۲/الف/۴