از سوی فرماندار بیرجند؛

نتایج قطعی انتخابات شورای شهر بیرجند اعلام شد

بیرجند- فرماندار بیرجند نتایج قطعی و رسمی ششمین دوره انتخابات شورای شهر بیرجند را اعلام کرد.

به گزارش خاورستان، علی ناصری فرماندار بیرجند با اشاره به ۱۱۵ شعبه اخذ رای در بیرجند اظهارکرد: در انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر بیرجند ۲۰۰ هزار تعرفه رای بین شعب توزیع شد که ۷۳ هزار و ۷۰ تعرفه مصرف شده است.
وی تعداد آرا ماخوذه را ۷۱ هزار و ۳۰ رای اعلام کرد و گفت: از این تعداد ۶۴ هزار و ۵۱۷ رای صحیح و ۶ هزار و ۵۱۳ رای باطله بوده است.
فرماندار بیرجند بیان کرد: از مجموع آرا ماخوذه صحیح بالاترین میزان رای با ۱۱ هزار و ۴۷۴ رای را علیرضا محمودی راد کسب کرده است.
ناصری گفت: همچنین فرید فروزانفر با ۱۰ هزار و۶۷۱ رای، فاطمه زهرا هلال بیرجندی با ۱۰ هزار و ۵۹۵ رای، مرتضی یزدان شناس با ۹ هزار و ۸۲۴ رای، محمد مهدی درخشی ۸ هزار و ۴۷۹ رای، رضا حسنی صفت با ۷ هزار و ۱۹۶ رای، عباس سروری با ۷ هزار و ۱۰ رای، مهدی عبدالرزاق نژاد با ۶ هزار و ۷۲۶ رای و ویدا ناصری با ۶ هزار و ۷۲۴ رای به شورای ششم شهر بیرجند راه یافته اند.
وی بیان کرد: نگین ناصح با ۶ هزار و۲۸۶ رای، مهدی میری ۶ هزار و ۱۲۷ رای، فریدون ابراهیمی ۶ هزار و ۲۰ رای، محمد رمضانی ۵ هزار و ۷۸۱ رای، ابوالفضل علیزاده بیرجندی ۵ هزار و ۴۴۹ رای و محمد حسین زراعتکار ۵ هزار و ۴۰۲ رای به عنوان اعضای علی البدل شورای شهر بیرجند انتخاب شدند.
فرماندار بیرجند عنوان کرد: ۸۳ نامزد در ششمین دوره انتخابات شورای شهر بیرجند با یکدیگر رقابت داشته اند.
انتهای پیام/۴
مهر