دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان جنوبی:

نتیجه چشم به دست بیگانه‌داشتن را در برجام تجربه کردیم/ تمام تلاش مسئولان برای حل مشکلات باشد/ مردم اقدامی که موجب سوءاستفاده ضدانقلاب شود انجام نمی‌دهند

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان جنوبی گفت: نتیجه چشم به دست بیگانه داشتن را در برجام تجربه و مشاهده کردیم که نه‌تنها شرایط را بهتر نمی‌کند بلکه دشمنان، مشکلات بیشتری بر دوش ملت می‌اندازند.

دانیال مدبرعزیزی دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، گفت: مشکلات معیشتی زیادی وجود دارد هرچند نسبت به گذشته و زمان جنگ تحمیلی، میزان مشکلات بسیار کمتر است.
وی افزود: در زمان دفاع مقدس، علاوه بر گرانی و نبود مواد و وسایل مورد نیاز زندگی، جنگ نیز برقرار بود اما با اراده و پشتکار مردم، آن مرحله نیز گذشت.
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان جنوبی گفت: هم‌اکنون نیز مطمئنا عده‌ای به صورت شبانه‌روزی در تلاش هستند تا بتوانند مشکلات اقتصادی مردم را حل کنند.
مدبرعزیزی افزود: مردم نباید با دیدن عده‌ای از مسئولان کم‌کار و تنبل، احساس ناامیدی کنند چراکه آینده روشن است و از پس این مشکلات برخواهیم آمد همان‌طور که در گذشته از پس مشکلات برآمدیم.
وی اظهار کرد: نکته مهم این است که مردم باید چشم امیدشان به خداوند و بعد از خداوند به مسئولان باشد و خدای نکرده نباید چشم به دست بیگانه علی‌الخصوص دشمنان قدیمی و قسم خورده ملت داشته باشند.
نتیجه چشم به دست بیگانه‌داشتن را در برجام تجربه کردیم
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان جنوبی گفت: نتیجه چشم به دست بیگانه داشتن را در برجام تجربه و مشاهده کردیم که نه‌تنها شرایط را بهتر نمی‌کند بلکه دشمنان، مشکلات بیشتری بر دوش ملت می‌اندازند.
مدبرعزیزی تصریح کرد: مسئولان باید بدانند مردم پای انقلاب اسلامی هستند و بارها و بارها آزمون خود را پس داده‌اند.
مسئولان خود را به بی‌خیالی نزنند
وی افزود: مسئولان از حسن‌نیّت مردم نباید سوءاستفاده کنند و خود را به بی‌خیالی بزنند بلکه باید به صورت شبانه‌روزی تمام تلاششان را برای حل مشکلات بکار گیرند.
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان جنوبی گفت: همین که مردم ببینند مسئولان، بی‌توجه نیستند و برای حل مشکلات تلاش می‌کنند، مهم است.
مدبرعزیزی افزود: هنگامی که مردم احساس کنند مسئولان به فکر مردم نیستند، ناراحت می‌شوند چراکه به امید کارآمدی به آن‌ها رأی دادند.
وی تصریح کرد: باید توجه داشت که مردم شهیدپرور، بابصیرت و آگاه کاملا از توطئه‌های دشمنان آگاه هستند و کاری نمی‌کنند که خدای ناکرده ضدانقلاب از آن سوءاستفاده کند.
مسئولان تمام تلاششان را برای حل مشکلات انجام دهند
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان جنوبی گفت: امیدواریم مسئولان این موضوع را درک کنند که مردم چقدر به کشور، نظم و امنیت خود اهمیت می‌دهند و بدانند که باید تمام تلاششان را برای رفع مشکلات مردم انجام دهند و این را هم بدانند که اگر کوچک‌ترین کمکی از ملت و علی‌الخصوص جوانان بر بیاید، آن را دریغ نخواهند کرد.
انتهای پیام/۴