فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی خبر داد؛

نجات جان ۲ شهروند از مرگ حتمی با اقدام فداکارانه پلیس قاین

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از فداکاری مامور وظیفه شناس پاسگاه انتظامی ولیعصر شهرستان قاین خبر داد و گفت: با فداکاری این مأمور 2 شهروند از مرگ حتمی نجات پیدا کردند.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سردار ناصر فرشید فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: با اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر سانحه رانندگی در کمربندی میدان طلای سرخ شهرستان قاین بلافاصله نیروهای امدادی، مأموران پاسگاه ولیعصر و کارشناسان پلیس راه به محل حادثه اعزام شدند.

وی در ادامه افزود: مأموران با حضور در محل حادثه مشاهده کردند بر اثر برخورد سواري پرايد و پژو ۴۰۵ در محل اعلامی، سواری پراید دچار حریق شده و سرنشینان خودرو داخل آن محبوس شده اند.

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی گفت: با اقدام به موقع مأموران و نیروهای امدادی حریق مهار شد و با از جان گذشتگی یکی از مأموران پاسگاه ولیعصر قاین در حالی که هر لحظه امکان گسترش و یا انفجار خودرو وجود داشت؛ ۲ سرنشین محبوس شده در پراید از مرگ حتمی نجات پیدا کردند و به آنان امدادرسانی شد.

سردار فرشید با بیان این که مأمور وظیفه شناس پلیس نیز در این حادثه دچار سوختگی و آسیب شده است، خاطر نشان کرد: این اقدام خداپسندانه مأمور پلیس فراتر از وظایف سازمانی است که از فداکاری و از جان گذشتگی این مأمور وظیفه شناس قدردانی می کنیم.

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی بیان کرد: پلیس علاوه بر وظایف سازمانی و تأمین امنیت شهروندان به صورت شبانه روزی به شهروندان خدمات رسانی می کند و در صورت مواجه با مواردی که جان شهروندان در خطر است با گذشتن از جان خود به آنان امدادرسانی می کند.

انتهای پیام/۱۰