مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:

اندیشه خاورستان نشر اسلام ناب است

حجت الاسلام رضایی با بیان اینکه نشر اندیشه در خاورستان نشر اسلام ناب است، گفت: کاری که خبرنگاران انجام میدهند کاری است که پیامبران که همان نشر معارف و احکام ناب بوده، است.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حجت الاسلام احمد رضایی مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی پیش از ظهر امروز در دیدار با مدیر مسئول، دبیرخبر و خبرنگاران خاورستان ضمن گرامیداشت ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان و تبریک روز خبرنگار، اظهار کرد: خبرنگاران در خیلی از جاها کار میکنند اما دیده نمیشوند.

وی افزود: حوزه خبرنگاری یک کار جهادی و پر دغدغه است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه کار خبرنگاری بسیار ارزشمند است، بیان کرد: شما در مجموعه خودتان با حداقل امکانات به صورت جهادی فعالیت میکنید.

حجت الاسلام رضایی عنوان کرد: مجموعه خاورستان کارهای بسیار بزرگ و با خیر برکت برای جامعه مسلمین انجام میدهد.

وی اظهار کرد: ما امروز در حال جنگی به نام جنگ نوین هستیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: زمانی جنگ سخت بود و با بیش از ۸۰ کشور دنیا در حال جنگ بودیم و پیروز شدیم اما امروز میدان عوض شده و اسمش جنگ نرم است و سختی بیشتری دارد.

حجت الاسلام رضایی با بیان اینکه با جنگ روایت ها  مواجه هستیم و رسانه ها خط مقدم این عملیات هستند، بیان کرد: رسانه ها تلاش میکنند هم پدافندی و آفندی عمل کنند اما باید تلاش کنیم حوزه آفندی را تقویت کنیم.

وی افزود: کار شما یک کاری است که اولیای خدا این کار را انجام میدادند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: کاری که خبرنگاران انجام میدهند کاری است که پیامبران که همان نشر معارف و احکام ناب بوده، است.

حجت الاسلام رضایی بیان کرد: نشر اندیشه در خاورستان نشر اسلام ناب است.

وی با بیان اینکه کار گزارش دهی و روایت ها مهم است، عنوان کرد: کاری که در کربلا اتفاق افتاد کار رسانه ای بود و حضرت زینب (س) و امام سجاد(ع) کاری کردند که عاشورا و کربلا ماندگار شد و پیام کربلا را منتقل کردند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از اجرای طرح دختران حاج قاسم و نهضت پیشرفت بانوان در خراسان جنوبی خبر داد و گفت: در شبکه تبلیغ سوژه های خوبی داریم که میتوان به آن پرداخت.

حسین خسروی چاهک مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی خاورستان نیز در این دیدار، اظهار کرد: اداره کل تبلیغات اسلامی همکاری خوبی با ما داشته و دارد.

وی افزود: فرهنگ در استان ما یک بچه یتیم است که چندین قیم دارد اما توجهی به آن نمیشود.

مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی بیان کرد: مقام معظم رهبری در سال ۹۲ در دیدار با اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی بر لزوم پیوست فرهنگی تاکید کردند و این مسئله نیازمند توجه است.

خسروی خاطرنشان کرد: عرصه دینی نیاز به هم افزایی دارد.

وی خاطرنشان کرد: انعکاس خبرهای خاورستان در کشور بازخورد خبری داشته و بسیاری از مشکلات با انعکاس در این رسانه برطرف شده است.

مهدی کاظمی فرد سردبیر پایگاه خبری تحلیلی خاورستان نیز در این دیدار از همکاری خوب تبلیغات اسلامی با این رسانه تشکر و اظهار کرد: آمادگی همکاری با تبلیغات اسلامی در بحث فعالیت های شهرستانی، هیئت های مذهبی و سایر اقدامات هستیم.

وی افزود: پایگاه خبری خاورستان طی سال گذشته به عنوان برترین رسانه در بحث انتشار خبر خوب در شرق کشور بوده است.

سردبیر پایگاه خبری تحلیلی خاورستان بیان کرد: این پایگاه خبری در بحث نهضت حسینی نیز از ابتدای محرم تولیدات خوبی داشته و دارد.

انتهای پیام/۱۲۷