توسط مسئول بسیج رسانه خراسان‌جنوبی:

نقاشی دیجیتال سردار حاج قاسم سلیمانی به آیت الله عبادی اهدا شد

نقاشی دیجیتال تصویر سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به آیت الله عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی اهدا شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، سجاد رضایی مسئول بسیج رسانه خراسان‌جنوبی امروز در دیدار مدیران و خبرنگاران استان با نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی اظهار کرد: رسانه‌های خراسان‌جنوبی بر اساس خط و راهبردی که برای آنها تعیین شده است در جریان اتفاقاتی که طی ماه‌های گذشته در کشور اتفاق افتاد به خوبی اطلاع رسانی و روشنگری کردند.
وی افزود: رسانه‌های استان در جریان شهادت شهید سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی جلساتی که در سطح استان برگزار شد را به خوبی پوشش دادند.
مسئول بسیج رسانه خراسان‌جنوبی بیان کرد: رسانه‌های خراسان‌جنوبی در سایر برنامه‌های بسیج بسیار فعال هستند که جای تقدیر دارد.
رضایی با اشاره به این‌که در حال حاضر جبهه استکبار درفضای جنگ سخت تنه به تنه نظام اسلام در حال کار است، تصریح کرد: براساس فرمایشات مقام معظم رهبری رسانه‌ها در این شرایط وظیفه روشنگری دارند.
وی گفت: رسانه‌ها وظیفه دارند با اطلاعات درست نقشه‌های شوم استکبار را به مردم اطلاع داده و مردم را نسبت به برنامه‌های دشمن آگاه کنند.
در این جلسه نقاشی دیجیتال تصویر سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که توسط هنرمندان متنای استان ترسیم شده بود به آیت الله عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی اهدا شد.
آیت الله سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه و امام جمعه بیرجند در مورد سردار سلیمانی اظهار کرد: دشمن یک سردار سلیمانی از ما گرفت اما مطمئن باشد سلیمانی‌های دیگری در کشور رشد خواهند کرد.
وی افزود: تاثیری که بعد از این شهید سلیمانی در جامعه خواهد گذاشت به تبع از حاج قاسم سلیمانی خیلی بیشتر است.
انتهای پیام/۱۲۷