مدیر کارگاه تولیدی حمایتی دستان پرتوان:

نمایشگاه عشق نقش دست در بیرجند گشایش می یابد

راغبی گفت: نمایشگاه عشق نقش دست در نگارخانه‌ی شهرداری بیرجند افتتاح میشود.

به گزارش خاورستان، راغبی عضو هیئت مدیره‌ی موسسه‌ی خیریه‌ی حضرت رسول (ص) گفت: به مناسبت دهه فجر سومین نمایشگاه آثار هنرمندان دستان پر توان از ۱۹ تا ۲۵ بهمن ساعت ۱۷ الی ۲۱ در نگارخانه ی شهرداری بیرجند گشایش می یابد.
وی افزود: امسال تم جدیدی برای عرضه محصولات انتخاب کردیم.
راغبی با اشاره به سایر مجموعه های سازمان بهزیستی، انجمن هموفیلی استان، و کار آفرینان جوان استان اضافه کرد: تولیدات و محصولاتی که تولیدکنندگان این مجموعه ها هم دارند در کنار تولیدات کارگاه دستان پر توان به نمایش گذاشته خواهد شد.
مدیر کارگاه تولیدی حمایتی دستان پرتوان تصریح کرد: بنابر این تنها محصولات دختران معلول و کم توان ذهنی را در نمایشگاه نخواهیم داشت،بلکه تولیدات بیماران هموفیلی استان نیز و برخی از کارگاه های وابسته به سازمان بهزیستی را نیز شاهد خواهیم بود.
راغبی با اشاره به کارآفرینان جوان گفت: در این نمایشگاه ۱۵ غرفه از کارهای سفال، چرم، چوب، زیور آلات و … که کارآفرینان جوان در تولید آن نقش دارند نیز عرضه خواهد شد.
وی ادامه داد: از آنجایی که کارگاه تولیدی دستان پر توان از سال ۹۰ به طور جدی منافع محیط زیست را پیگیری می کند. برای جنبش نه به پلاستیک علاوه به تولید برخی محصولات غرفه ی گل و گیاه را نیز در نمایشگاه خواهیم داشت.
مدیر کارگاه تولیدی حمایتی دستان پرتوان ابراز امیدواری کرد تا مجموعه‌ای خوب از توانمندی‌های گروه‌های هدف را در این نمایشگاه به نمایش بگذارند.
راغبی تاکید کرد: امیدوارم این نمایشگاه الگویی باشد برای سایر تولید کنندگان و کارآفرینان تا همه در کنار هم برای عرضه محصولاتشان در نمایشگاه ها شرکت کنند.
وی گفت: تلاش می کنیم توانمندی های استان را در حوزه ی بانوان بیشتر و بیشتر به نمایش بگذاریم.
انتهای پیام/ ۱۳۲