همزمان با آغاز هفته هلال احمر؛

نمایشگاه عکس “یک سال با کرونا، یک قرن با مردم” در خراسان‌جنوبی افتتاح شد

رضایی مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: همزمان با آغاز هفته هلال احمر، نمایشگاه عکس با موضوع فعالیت‌های یک‌ساله جمعیت هلال احمر با رعایت پروتکل های بهداشتی افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار خاورستان، محمدرضا رضایی مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی در حاشیه بازدید از نمایشگاه عکس “یک سال با کرونا، یک قرن با مردم” اظهار کرد: هلال احمر با استفاده از تمام ظرفیت خود تلاش دارد در کنار سایر نهادهای متولی، خدمات تخصصی در حوزه پیشگیری و درمان کرونا را به مردم عرضه کند.
وی با اشاره به ضرورت معرفی خدمات دستگاه خدمت رسان، افزود: در همین راستا نمایشگاه عکسی با شعار “یک سال با کرونا یک قرن با مردم” از ۱۸ الی ۲۴ اردیبهشت ماه در سالن استانداری برپا شد تا مردم شاهد خدمات برجسته هلال در ایام کرونا باشند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی بیان کرد: این نمایشگاه مشتمل بر ۴۰ قطعه عکس منتخب از آثار هنرمندان استان و کشوری با رویکرد نشان دادن توانمندی و اقدامات هلال احمر در ایام کرونا است.
رضایی از تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره استانی یک پیکر نیز خبر داد.
جشنواره خوشنویسی “یک پیکر” تمدید شد
وی اظهار کرد: مهلت ثبت‌نام و ارائه آثار به دبیرخانه اولین جشنواره خوشنویسی “یک پیکر” به مدت ۲۰ روز تا ۸ خرداد ماه تمدید شده است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی گفت: درپی تقاضاهای مکرر هنرمندان و تماس‌های شفاهی و مکتوب برای تمدید مهلت ارسال آثار، شورای سیاستگذاری جشنواره “یک پیکر” با تمدید مهلت ثبت‌نام و ارائه‌ آثار به دبیرخانه موافقت کرد.
رضایی عنوان کرد: شورای سیاستگذاری جشنواره با بررسی علل مطرح شدن این تقاضاها از سوی هنرمندان، با تمدید مهلت تحویل آثار تا ۸ خرداد همزمان با روز فرهنگ پهلوانی موافقت کرد.
وی افزود: جشنواره استانی یک پیکر برای اولین بار در استان خراسان‌جنوبی در دو بخش نستعلیق و شکسته نستعلیق برگزار می‌شود.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی بیان کرد: هنرمندان در هر بخش می‌توانند سه اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند و تولید آثار هنری باید مرتبط با فرهنگ نوع دوستی، صلح، مهر و محبت درنظر گرفته شود.
رضایی اظهار کرد: هنرمندان خوشنویس استان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت جمعیت هلال احمر خراسان‌جنوبی به آدرس http://khorasanjo.rcs.ir مراجعه یا با شماره تلفن دبیرخانه جشنواره ۳۲۳۹۷۳۲۹ تماس حاصل فرمایند.
انتهای پیام/۱۲۷