مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان جنوبی خبر داد؛

نمایش آثار هنرمندان خراسان‌جنوبی در نمایشگاه گردشگری و صنایع‌دستی تهران

رمضانی گفت: هنرمندان خراسان جنوبی آثار خود را در چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته و سی و چهارمین نمایشگاه ملی صنایع دستی تهران به نمایش گذاشتند.

به گزارش خاورستان، حسن رمضانی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان جنوبی گفت: در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته ۳ هنرمند صنایع دستی از شهرستان‌های بیرجند و خوسف آثار خود را در این حوزه به نمایشگاه گذاشتند.
وی افزود: در حوزه گردشگری هم پاویون خراسان‌جنوبی به متراژ ۵۴ متر مربع با مشارکت اداره‌کل و انجمن حرفه‌ای دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان برپا می‌شود و برنامه‌ریزی لازم برای معرفی جاذ‌های طبیعی، تاریخی و فرهنگی استان انجام شده است.
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان جنوبی گفت: هنرمندان صنایع دستی استان در رشته‌های تراش سنگ، حوله‌بافی سنتی و گلیم و سفره‌آردی نیز در سالنی مجزا به ارائه و معرفی آثار خود خواهند پرداخت.
رمضانی افوزد: این نمایشگاه امروز پنجم اسفند در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران افتتاح و تا ۸ اسفندماه با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و با نظارت مستقیم ستاد مبارزه با بیماری کوید ۱۹ برگزار می‌شود.
وی اظهار کرد: این نمایشگاه به صورت حضوری و مجازی برپا شده است.
انتهای پیام/۴