نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی:

نمایندگان مجلس اهانت‌های رئیس جمهور را از مجاری قانونی پیگیری می‌کنند

آزادی‌خواه گفت: نمایندگان مجلس نسبت به اهانت های رئیس جمهور گله مند هستند و حتما این گله مندی خود را از مجاری قانونی پیگیری خواهند کرد.

به گزارش خاورستان، حجت‌الاسلام احد آزای‌خواه، نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در گفتو‌گو با دانا، در پاسخ به این سوال که با توجه به نزدیک بودن پایان دولت دوازدهم لیستی از ۵۴ اهانت روحانی به مردم، منتقدان و حتی برخی مسئولین و نهادهای نظام دسته بندی شده است. به عنوان نماینده مردم و با توجه به نقش نظارتی شما در مجلس به نظر شما امکان اقدامی از سوی مجلس در این رابطه وجود دارد؟ گفت: هم مسئولین و هم وکلای ملت و هم مردم از ادبیات رئیس جمهور در طول نزدیک به ۸ سال گذشته ناراحت و دلخور هستند.
وی با اشاره به اینکه آقای روحانی به بهانه های مختلف در موقعیت های مختلف به عنوان یک فرد حقوق دان به مردم و مسئولان توهین کردند تصریح کرد: ادبیاتی که در طول این سالها از آقای روحانی شاهد بودیم در شان رئیس جمهور نبوده است.
آزادی خواه با اشاره به اینکه آقای روحانی یک روز منتقدان را یک مشت بی سواد خواند و روز دیگر دلواپس و یک روز هم گفت بروید به جهنم ادبیات در شان عالی ترین مقام اجرایی کشور نیست ادامه داد: هر صفتی را به یک بهانه به مردم و نمایندگان و مقامات کشور نسبت دادند.
نماینده مردم ملایر در مجلس با اشاره به اینکه نمایندگان مجلس نسبت به این رویه گله مند هستند و حتما این گله مندی خود را از مجاری قانونی پیگیری خواهند کرد تصریح کرد: اساسا با بی حرمتی در هر شکلی مخالف هستیم اما اینکه رئیس جمهور از ادبیاتی دور از شان نسبت به مردم و نمایندگان استفاده کنند دور از انتظار و دور از شان است.
انتهای پیام/۴