معاون فرهنگی هنری سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان‌جنوبی:

نهضت تبیین گام دوم انقلاب در خراسان جنوبی آغاز می‌شود/ سخنرانی صفارهرندی و سردار سنایی‌راد در بیرجند

معاون فرهنگی هنری سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان‌جنوبی گفت: نهضت تبیین گام دوم انقلاب با حضور 300 شرکت‌کننده که شامل هادیان سیاسی، روحانیون، نخبگان و سخنوران از سطح استان است در مجتمع غدیر برگزار می‌شود.

علی فرخنده معاون فرهنگی هنری سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان‌جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار خاورستان، در خصوص تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی اظهار کرد: مقام معظم رهبری فروردین‌ماه امسال در حرم مطهر رضوی دستوری مبنی بر تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را صادر کردند.
وی افزود: بر این اساس نهضت تبیین گام دوم انقلاب در استان آغاز شده و این کار از فردا با حضور آقایان صفارهرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و سردار سنایی‌راد معاون سیاسی دفتر عقیدتی سیاسی دفتر فرماندهی معظم کل قوا برگزار خواهد شد.
معاون فرهنگی هنری سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی بیان کرد: این مراسم با حضور ۳۰۰ شرکت‌کننده که شامل هادیان سیاسی، روحانیون، نخبگان و سخنوران از سطح استان است در مجتمع غدیر بیرجند برگزار می‌شود.
فرخنده با بیان این‌که برنامه فردا مرحله استانی است، عنوان کرد: بازه زمانی صبح تا ظهر برای این جلسه در نظر گرفته شده است.
وی خاطرنشان کرد: همچنین در این راستا یک جلسه فردا بعدازظهر در محل دفتر نماینده ولی فقیه در استان در نظر گرفته شده و جلسه دیدار دانشجویی و نخبگانی مجموعه رسانه، بسیج دانشجویی و تعلیم و تربیت برنامه‌ریزی شده است.
معاون فرهنگی هنری سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان‌جنوبی با بیان این‌که برنامه‌های فردا در مرکز استان متمرکز است، افزود: مرحله بعد این برنامه در سطح نواحی شهرستانی برگزار خواهد شد که گستره کار تا سطح رده‌های بسیج و کف جامعه برود.
فرخنده اظهار کرد: برنامه شهرستان‌ها بر عهده نواحی شهرستانی است و مربی از استان تأمین می‌شود.
انتهای پیام/۱۲۷