مدیر کانون بسیج رسانه خراسان جنوبی:

نیروهای جوان در خراسان جنوبی به کار گرفته شوند/ تمام وجود استاندار وقف انقلاب اسلامی باشد

خسروی گفت: در خواستی که از استاندار خراسان جنوبی دارم این است که در مدت زمان فعالیت در استان از نیروهای جوان در استانداری و استان استفاده کنید.

به گزارش خبرنگار خاورستان، حسین خسروی‌چاهک مدیر کانون بسیج رسانه خراسان جنوبی عصر روز گذشته در نشست هم‌اندیشی اقشار بسیحیان با استاندار خراسان جنوبی، اظهار کرد: طبق بررسی‌های انجام شده استاندار فعلی خراسان جنوبی جوان‌ترین استاندار پس از سید صولت مرتضوی است.
وی با بیان این‌که مردمان خراسان جنوبی از استانداران مرتضوی و معتمدیان خاطرت خوشی دارند و وجه اشتراک هر دو جوانی‌شان در هنگام تصدّی پست استانداری نسبت به سایر استانداران استان بود، افزود: درخواستی که از استاندار خراسان جنوبی دارم این است که در مدت زمان فعالیت در استان از نیروهای جوان در استانداری و استان استفاده کنید.
مدیرکانون بسیج رسانه خراسان جنوبی در خصوص استفاده از نیروهای وزارت کشور در پُست‌های استاندار، معاونان استاندار، فرماندار، معاونان فرماندار و … بیان کرد: به نظر من این رویکرد وزارت کشور در استفاده از نیروهای خودش برای این‌گونه پست‌ها باشد، درست نیست چراکه دولت متعلق به تمام وزارتخانه‌ها است و چه بسا نیروهای کارآمدی در وزارتخانه‌های دیگر باشند که جایگاهشان فراتر از آنی که هست، باشد و بتوان از ظرفیت آن‌ها استفاده کرد.
خسروی عنوان کرد: در خراسان جنوبی مدیرانی داریم که اگر فارغ از نگاه سیاسی به آن‌ها نگاه شود، ناکارآمد هستند.
وی خاطرنشان کرد: برای نمونه مدیری در استان داریم که از ابتدای تأسیس استان مدیرکل است.
مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی خاورستان به حضور و سرکشی استاندار در روزهای ابتدایی مسئولیت در نقاط مختلف اشاره کرد و گفت: این بازدیدها نیاز است و می‌طلبد انجام شود اما در استان مدیرانی داریم که در چند سال مسئولیت مدیرکلی یک‌بار از مرکز استان خارج نشده و برای بررسی شهرستان‌های مرزی اقدام نکرده که ببیند در حوزه تحت امر وی چه اتفاقی افتاده که این‌ها همه نشان از ناکارآمدی است.
خسروی خطاب به استاندار خراسان جنوبی، گفت: مواظب اطرافیانتان باشید و از دید خود استان را ببینید؛ برخی از مشکلات و اقدامات نیاز به صحبت و دیدار با استاندار و مدیران کل دارد و چه بسا که با یک اشاره استاندار و مسئولی حل شود اما متاسفانه گاهی مشاهده می‌شود مدیران دفتر استاندار و مدیران کل این امکان را فراهم نمی‌کنند که درخواست می‌شود به این مسئله توجه شود.
وی به پست‌های بلاتصدی در استان اشاره کرد و افزود: برخی از این پست‌ها مربوط به انتخابات است و با توجه به این‌که انتخابات را در پیش داریم می‌طلبد که به این موضوع نیز توجه شود.
مدیرکانون بسیج رسانه خراسان جنوبی به حضور استاندار در بیمارستان و دیدار با کادر درمان اشاره و بیان کرد: لازم است استاندار از ظرفیت معنوی خود استفاده کند چراکه این حضور تأثیر خوبی داشته و باعث دلگرمی شده و همیشه برای رفع مشکلات نیاز به تزریق پول نیست.
خسروی با بیان این‌که این جمع به عنوان بسیجی در این جلسه حضور دارند، خطاب به استاندار، تأکید کرد: بسیجی باشید؛ بسیجی به آن معنی که مقام معظم رهبری فرمودند “بسیجی یعنی علی (ع) که تمام وجودش وقف اسلام بود”. ان‌شاءالله که استاندار خراسان جنوبی نیز تمام وجودش را وقف اسلام، انقلاب و این نظام مقدس کند و مطمئن باشید مردم خراسان جنوبی مردمان قدرشناسی هستند.
انتهای پیام/۱۲۷/ ۱۱/ ۴